Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik ilyen mágia, amivel...

Létezik ilyen mágia, amivel szolgává lehet tenni a Sátánt?

Figyelt kérdés

Volt egy filmben [link] hogy metszetekkel idéztek a középkorban sátánt és utána rajta keresztűl uralkodtaka földön. Eszembe jutott hogy már hallottam ilyent.


Létezik ilyen metszetes mágia ? Lehetséges hogy egy élő ember megszállja a sátánt és az ő alakjában uralkodjon a földön ?


2011. ápr. 4. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehetséges, de azt biztosra veheted, hogy létezik, elvégre volt a Tv-ben.
2011. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem én találtam ki, hanem benne volt a tv-ben, a filmben ! És igen, akkor lehetséges, mert egy minden okkult dolgot valós alapból merítenek, mert ehhez senki nem ért és kell valami instrukció.
2011. ápr. 10. 22:44
 13/22 Tyler913 ***** válasza:

Vaa besirok.Az ezoteria topic mindig feldobja a napomat:)

Igen,minden film a valosagon alapul.Itt az ideje lebombazni a kepzeletunket,mint a South Parkban.

2011. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

22:44

valóságon bizony. én le is cidáztattam és közben a szarvaiba kapaszkodtam:D

csak annyit kell tenned, hogy feláldozol egy szűz csirkét, másnap a vérében fürdesz, harmadnap pedig pókerpartit rendezel és a csirke maradékát elrágcsáljátok

2011. ápr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt te sem gondoltad komolyan... az okkult dolgok 100%-a baromság ami bekerül a Tv-be... elhiheted hogy nem fogsz semmilyen igazi mágikus tanítással találkozni a tv-n keresztül...
2011. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezt a mágiát pénznek hívják.

A másik út pedig, jól látod, a fürdőruci: De hozd a varázsbotodat is, Gandalf bácsi tanít pár új trükköt, aztán majd meglátjuk milyen tehetséges vagy!

2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

ha a sátánt akarod szolgádnak, nem tudom mi olyan nagy dologra készülhetsz.

a sátánnal jobb nem szarakodni. :/

inkább egy démont próbálj meg. több feljegyzés is szól arról, hogy középkori okkultisták megidéztek egyes démonokat, hogy szolgálják őket. csak a módszert nem tudom. :S

amúgy a sátán sem úgymond "sátán". valójában a neve jelentését istenhez lehetne kötni, csak a bibliafordítók egyes kifejezéseket rosszul fordítottak. ennyi erővel akár istent, vagy egy angyalt is szolgává tehetnél. :DDD

2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

jah, ui: amúgy a sátán is csak egy lélek, csak erősebb az emberinél.

kétségtelenül szüksége van egy testre, hogy a fizikai síkon tudjon mozogni.

2011. ápr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Nem én találtam ki, hanem benne volt a tv-ben, a filmben ! "


Azért mondom, hogy épp innen veheted biztosra, hogy létezik ilyen, elvégre benne volt egy filmben. Nem tudom, láttad-e a Tróját, azt is korabeli felvételek alapján vágták össze és digitalizálták újra. A Jurassic Park is megtörtént eseményeken alapul, Costa Rica mellett, ha van bátorságod, elmehetsz a szigetre, ahol a 3. rész óta elvadult dinoszauruszok élnek.



Amúgy gondolom eleged van a sok hasznavehetetlen válaszból, ezért leírom a szertartás menetét:


Végy egy vödörnyi alvadt kecsketejet, amit szűz fekete bárány cukrozott vérével töltesz tele. Azután főzz meg elevenen 6 belülről kifordított mérgeskígyót miközben elmondod 66-szor a Sátán nevét. Ezután éjfélkor állj meztelenül, fokhagymafüzérrel és fordított kereszttel a nyakadban angolnák kivájt szemével teli hordóba egy nagy felfestett ötszög közepébe úgy, hogy előtte megiszol másfél liter 90°-os Kecskeméti Asszonyugratót miközben latinul mondod a Miatyánkat visszafelé. Az előző holdfogyatkozáskor bekevert fenti kotyvalkéhoz önts benzint, de előtte hányjál bele, ezt kell majd rálocsolnod a sátán valamelyik fejére. Mikor meghallod a holló károgását, és látod, hogy már nyílik a föld, akkor vágd hozzá a sátánhoz a vödröt (gyújtsd is meg, hogy égjen), közben mondj idézeteket a Sátán Bibliájából, dobj a nyakába békák beleiből készített hurkot, így a szolgád lesz. Mindennap etesd szűzlányokkal, hogy éhen ne haljon.

2011. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ez igen 21:49!

te aztán érted a módját. és...sűrűn csinálod ezt?

xD

amúgy egész jó.

ezen a Kecskeméti Asszonyugratón még most is szakadok XDDDD

2011. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!