Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet transzmutációt...

Hogyan lehet transzmutációt végrehajtani?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam egy ezotériás mester mágus önéletrajzában :


"majd 36 évesen egy igen komoly mágikus eljárást, transzmutációt hajtott végre saját magán, melynek során visszafejlődött magzati korba és 1958 április 14.-én újból megszületett, ugyanannak az asszonynak a méhéből, aki 1921-ben az édesanyja volt, természetesen előző inkarnációjában. Így a polgári életben 52 évesnek számító Mester azonos inkarnációban él 1921 óta, valójában 89 éves."


Ezt elolvasván, nagyon megtetszett a transzmutáció számomra és elhatároztam, hogy alávetem magam ezen eljárásnak. Nektek Okkultista barátaim milyen tapasztalkatotok van ezen a téren ? Hogyan kivitelezhető ez ?


forrás : [link]


2011. márc. 28. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy.

A transzmutáció az az elemi anyagok átalakítása a másikba, pl. az alkímisták aranygyártása.

2011. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kedvencem az öreg honlapján meg a főodlal.

A másik meg John Lennon figyelmeztetése.

2011. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Az első válaszolónak van félig-meddig igaza. A transzmutáció az, amikor valamit valami mássá lényegítesz át. Igen, az alkímia foglalkozott fizikai dolgok transzmutációjával is; de a valódi opus majus tulajdonképp a lélek alkímiája.

Ez pedig elérhető, és végrehajtható! De nem egyszerű. Semmiképp ne úgy képzeld, hogy ma gondolsz egyet, lefekszel aludni, és holnap már egy másik inkarnációban ébredsz. Ehhez nagyon sokat kell fejlődni, tanulni, és ami a legfontosabb: tudatosodni.

Ha érdekel ez a téma, akkor először is azt javaslom, hogy olvasd el Szepes Máriától a Vörös Oroszlán című könyvet. Emellett, ha hozzá tudsz jutni, érdemes Saint-Germainról szóló könyveket, és rózsakeresztes kiadványokat is olvasni.

Ha akarsz a témáról beszélgetni, írj privit nyugodtan.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asmodeus egy nyerészkedő, és a transzmutáció ilyen formában ahogy ő leírta nem létezik, remélem erre rájöttél kedves kérdező.
2011. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ParlanDo:

Hiszem, ha látom!

2011. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ööööö... de én nem várom el senkitől, hogy bármit is elhiggyen! Sőt, igazából nem is kérdeztem, hogy elhiszi-e valaki. A kérdezőnek válaszoltam, de még neki se kötelező elhinnie... Ez ugyanis, hogy ki mit hisz, az én fejlődésem semmiben nem befolyásolja. De azért köszönöm a hozzászólást. Mert ugye nyilván nem azt vártad, hogy én majd meghívlak magamhoz vendégségbe, és a szemed láttára látványosan transzmutálódom...?!
2011. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!