Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy mágussal más az együttlét? XD

Egy mágussal más az együttlét? XD

Figyelt kérdés
Ja az olyan intim féle :-D ... bocs csak érdekel :-D XD
2011. márc. 16. 20:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mágus, nem is akarlak megbántani, de tudok ilyesmi bűvésztrükköt: feljössz hozzám este, reggel meg eltűnsz... :D
2011. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
naugye nem csak en vagyok ilyen beteg perverz xd
2011. márc. 16. 22:07
 13/20 anonim ***** válasza:

sok tanulmány foglalkozott már ezzel a kérdéssel,

hitelességük erősen kétséges.

egy tanulmány a sok közül:

[link]

cikk címe: Hitler és a szex

2011. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
elolvastam, bár meglettem volna anélkül hogy Hitler pocsék szeretö volt, olyan sz@r hogy sokan öngyilkosok lettek miatta, de mi köze ennek a "mai" bohóckodó "mágusokhoz" ? ... vagy te látsz bármi párhuzamot?
2011. márc. 17. 14:50
 15/20 anonim ***** válasza:
Köhömm.. Mágia létezik, nem kéne így kiparodizálni. Amúgy meg kétlem hogy használna bármit is, sőt szerintem a saját javára semmit. De ha szexről van szó a te javadra se..
2011. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 homo ludensz ***** válasza:

Mikor mi tanultuk férfiak s nők vegyesen a mágusság alapjait azt mondta aki tartotta hogy egy mágussá lett férfi és egy mágussá lett nő egy olyan egészet képes alkotni egy esetleges együttlét során amiről nekünk fogalmunk sem lehet.

Ne holmi varázslatokra gondoljatok mert az butaság csak arra hogy mindketten megtanulják az elemek torlaszolását és a 4 elemmel való bánásmódot. Esetleg a kundalinit felébresztik magukban és az összegződik,óriási energiák szabadulnak fel és feltehetőleg nem egy szimpla "ez is megvolt" élménnyel lesznek gazdagabbak.

2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Amire itt rákérdezel az a szexuálmágia tárgykörébe tartozik.


Ez a fajta mágia arra hivatott hogy az aktust használja fel egyfajta ugródeszkának az erők előhíbására amellyel meg kívánja támogatni a felépített szertartást. Nem véletlen hogy sok konzervatívabb irányzat pl a wicán belűl is hagyományosan tart szexuálmágikus rítusokat.


De mi van akkor ha csak az egyik fél beavatott.


ELméletileg a mágus képes arra hogy valamely istent is megvendégelje vagy megkérje arra hogy a tudásával "hatalmával" segítse a mágust ténykedésében vagy hogy segítsen előhívni az ősi szexuallitáshoz szükséges energiákat. Mivel az együtlét a legintimebb dolog s ha a mágus gyakorlott olyan élményben ehet részed amit egy "sima" együttlét alatt nem biztos hogy átélhetsz.


Sokkal jobban forrhat a leveő és erősebb lehet a szevedély és a tűz.


Persze a dolog két emberen áll és nem szabad túl nagy elvárásokat ébresztened magadban vagy a másikban. Ha minden szépen folyik a maga útjá igazán jól sülhet el az egész.

2011. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, érdekesek voltak, jöhetnek még :-)
2011. márc. 19. 07:47
 19/20 anonim ***** válasza:

Elvileg ő sok egyéb mellett arra is figyel, hogy egyszerre tudatosuljon benne a látás, hallás, szaglásd, ízlelés, tapintás és az orgazmus, és ez így együtt hatalmas energiát szabadít fel.


De én még nem voltam mágussal :-)


Te tervezgeted, vagy miért kérdezed? n:-)

2011. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én a mágusokról nem tudok semmit de én egy Troll sámán vagyok és az én farkam nagy.
2011. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!