Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Győr-Moson-Sopron megyében...

Spyke93 kérdése:

Győr-Moson-Sopron megyében lehet valahol mágiát tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mér, egyáltalán tanítanak bárhol is mágiát?
2011. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szervusz,

Természetesen van.

Csornán, az Erdélyi utcában van egy régies, lepukkant ház. Nem lakik ott senki. Oda kell bemenned, de vigyázz nehogy észrevegyenek. Szóval, ha bent vagy találni fogsz egy összetört tükröt. Ha megtalálod, mondd félhangosan: Apperio!

Tovább sajnos nem mondhatom, hisz ezt sokan olvassák, de ha megteszed, meg fogsz lepődni mennyi mindent nem tudtál eddig, és talán összebarátkozol a többiekkel is. Mivel semmit nem tudok Rólad, ez még a jövő zenéje. De remélem megismerhetlek téged is.

Üdv,

2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Bocsáss meg, hogy ilyen ködösen fogalmaztam, de talán megértesz.

Üdv,

2011. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

speder93@citromail.hu

ide küldhetsz nekem e-mailt

Lécives mondtovább mert elég kiváncsivá tetél

2011. jan. 4. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

17:21,

én ott lakom, nekem is írnál e-mailt? Nem kell részletes leírás, csak valami info, mert ez felpiszkálta a fantáziámat. :)

2011. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írj egy e-malt mert én kész vagyok minden áldozatot meg hozni
2011. jan. 5. 07:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak valaki belépett a felhasználómba. Én ilyet nem írnék neked. Reális vagyok, mágia nincs. Bocsánatot kérek annak a nevében is, aki hülyített téged, ne hidd el. Előző voltam.
2011. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
mágia, mi? inkább tanulj értelmeset! legyen normális szakmád ne ilyen baromságokkal foglalkozz!
2011. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!