Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan iönömdézhetek meg egy...

Hogyan iönömdézhetek meg egy szellemet?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam már hogy ígyszar úgyszar szellemet idézni.Nemtudom mit higyjek és mit ne.Ezért kiváncsi lennék rá,és kérem aki hülyeséget ír az ne tegye mert nem vagyok kíváncsi a benne rejtőző humor heroldra.Köszönöm.


13/F


2010. dec. 30. 16:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést véletlen elirtam.Eredeti: Hogyan idézhetek meg egy szellemet?
2010. dec. 30. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

úgy sz.r szellemet idézni, ha elhiszed hogy előbb-utóbb ott lesz egy szellem. ha nem hiszed, akkor csak poénból csinálod, és akár még épelméjűnek is tekinthetnek.


ha komolyan elhiszed hogy valami megmagyarázhatatlan izébizé ott lesz attól, hogy te felállítasz öt égő vackot (gyertyát/macskát stb.), hát akkor csak az idődet vesztegeted.


és még semmi humorosat nem is írtam :D

2010. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen komolyan mondom:

Nem kell mindent elhinni, amit mondanak. Azt hiszed, hogy itt a GYIK-on mindenki valóságot ír? Vannak olyanok, akiknek ez sikerül, vannak olyanok, akiknek viszont nem fog soha.

2010. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 évesen csak ne idézgessél! ez nem vicc

ezek a dolgok nem játszadozó kedvű tinik kezébe valók (sőt 13 évesre még a tini se teljesen passzol)

nem csesztetés kép mondom én is voltam olyan idős de abba a korba amibe vagy még találj ki jobb hobbit

2010. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tégy magad köré 3 gyertyát és ird rá egy lapra annak a nevét akit idéznél meg ird rá 111 és olvasd fel.De ha meg idézed csak te látod és más nem meg az ott fog kisérteni a hátad mögött!!!:S
2010. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!