Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet szellemet idézni szílves...

Lehet szellemet idézni szílveszterkór vagy újévkór?

Figyelt kérdés
Ez különösen jó vagy nem, nektek milyen tapasztalaitok vannak.
2010. dec. 30. 05:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
KÓR
2010. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet, de soha nem ajánlatos.
2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Miért nem fog megjlenni semmi ? Másnak mindíg minden megjelenik. A szilveszter egy kitüntetett alkalom mint a november 1 hogy nyitva vannak a túlvilág kapui és itt hemzsegnek?
2010. dec. 30. 13:34
 14/18 anonim ***** válasza:

drágám honnan veszed ezt? egyetlen ókori nép se ünnepelte a jan.1-jét. (legalább is én nem tudok róla)

a keltáknál az újév október ucsó két napja és november elseje)

szóval az újév csak nekünk ilyen fontos


amúgy meg kedves kérdező annyi bugyuta kérdést tettél fel (pl: milyen szellemiséget képviselnek a szellemek) - megjegyezném válaszoltam is rá és utána rá se nézel bezzeg ezekre neked is van időd

2010. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

másnak mindég minden megjelenik?!

tök hiszékeny vagy. honnan veszed?

lehet, hogy megjelenik egy tapasztalt varázslónak (mondjuk, aki 6-9 éve foglalkozik ezzel- de ők már nem kérkednek vele)

aki kérkedik az ilyesmivel mind hazudik

akinek sikerül nem veri nagy dobra, mert hosszú évek munkái állnak mögötte. megosztja tapasztaltait ha kérdezik

(előző vagyok)

2010. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
én újév-kórban szenvedek
2010. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak mert egy ilyen széria film is van a tv-ben aki megidézi a szellemeket,sőt kinyomozza azt is hogy halt meg az illető,megőlték vagy természetes halállal halt meg.
2011. febr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mosolykaa válasza:
Próbálkozz inkább az auralátással, az még talán könnyebb is, a Google dob ki rá találatokat.
2011. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!