Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meghalok a szellemet idézek?

Meghalok a szellemet idézek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 21:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
miből gondolod,hogy nem hiszek. ilyet nem állítottam.
2010. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
akkor Hitlert hogy idéznék vissza? ha pl már egy másik testben van?
2010. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

Azt nem tudni,hogy másik testben van.lehet,hogy csak száz év mulva fog leszületni, de lehet már leszületett.

Én csak azt írtam ,ki hogy sokan Hitlert próbálják megidézni, de azt már nagyon sokan. És annyira negativ dolog,hogy hiába hitlert hivják nem hitler fog menni,hanem démon vagy negativ szellemek.


Azt tudnod kell ,hogy mikor idézel akkor kaput nyitol ki és akkor lehet csak 2en várják ,hogy sorra kerüljenek de lehet 1000ren várják,hogy beszéljenek veled, vagy rád ijesszenek.


Szóval hiszek a lélekvándorlásban. Mivel van aki nyitott aggyal(tudattal) születik és emlékszik az előző életére.

2010. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
amúgy van olyan ,hogy a fantomját idézik meg de ezekről nem tudok sokat,vagy fantomrol.
2010. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
22.13 as! de idéztél már vagy olvastál ezekről. mivel igaz amit irtál,hogy a sok parázás miatt elbánhatnak az emberrel. félelmünkből táplálkoznak
2010. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

idéztem és mindig tanulok valami újat.

Nem csak a félelem fontos.. mindenfajta érzelem táplálja a szellemeket, a szellemek pedig a démonokat.

2010. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
38%

szellem démont nem táplál.

szellemet meg démont is ember tudja táplálni.

és amikor kommunikáltam egy "unatkozó szellemel" ő mondta,hogy a másvilágon elsőnek angyallal találkozott ,de már démonnal is. kérdeztem ,hogy mit mondott neked a démon erre válaszolta azt: úgyis a pokolba jösz!

2010. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Melcsassz válasza:
Paranormal activity nézd meg ezt a filmet!
2010. dec. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Betthinah válasza:
Szerintem legérdemesebb egy szakemberrel hozzá kezdeni az ilyen melóhoz,ha nem lesz kellően visszaküldve,a nyakadon maradhat bármi,amit áthoztál ebbe a világba...
2010. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
pedig egyszerű a tápláléklánc: szellem érzelmeket eszik, démon szellemeket, illetve te, mint ember erőt adhatsz neki.Ez utóbbibabn igazad van.
2010. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!