Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet hinni a jósnőknek, a...

Lehet hinni a jósnőknek, a kártyában?

Figyelt kérdés

Ha voltál már jósnőnél,igazat mondott?Beteljesült?És mennyi idön belül???

Kiváncsi lennék,mivel én kb 1 hónapja voltam 2szer is ugyan ahoz,és szinte hihetetlen amiket jósolt nekem,de a multambol sok igazat mondott.Nem tudok 100 %-ra hinni.Ti,hogy álltok ezzel?


2010. nov. 4. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Sosem mennék el jósnőhöz, mert az ördöggel cimborálnak. Nem vagyok kíváncsi a jövőmre, mindent meg fogok tudni időben. A tudás sajnos lehet rossz is. Ma már nagy divat lett a jóslás, jó pénzlehúzás az embrektől. Legtöbbjüknek halvány fogalma sincs semmiről, csak beletrafál esetleg. Vagy önmagát beteljesítő lesz a jóslat. Ugyanolyan, mint a horoszkóp. Reggel olvasod, vmi rosszat ír, annyit agyalsz rajta egész nap, hogy tuti vmi nagyon gáz lesz aznap az életedben.

A biblia szerint pl. a jövendőmondás és a hozzájuk való fordulás bűn. Na én ebben hiszek.

2010. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet.csak nem érdemes.a saját jövődet ne más mondja meg.
2010. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A joslas arra valo, hogy a lehetseges jovokepeid kozul felvazolja azt, aminek az utjara leptel. Viszont ha egy kicsit is valtoztatsz az utadon, mar mas fog kijonni a kartya lapjai kozul es termesezetesen a jovod is mashogy alakul.

A kartya nem irott szo, csak utmutatast ad.

En is josolok kartyabol, es eddig mindenkinek ugy tortent, ahogy mondtam a dolgokat.

2010. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!