Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mik az aura megnyitás veszélye...

Mik az aura megnyitás veszélyei? Ha rossz kezekbe került az ember, hogy tudja bezárni?

Figyelt kérdés

#gyógyítás #aura #rémálom #Szellem gyógyászat #Spirituális tevékenység
okt. 10. 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Inkább hagyd abba a tanfolyamot. Utána mindben rendben lesz.


#7

Hiába írod, hogy találtad az interneten, messziről látszik róla, hogy a szokásos AI generált szöveg.

okt. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11# Köszönöm a megerősítést. Abbahagytam és ahogy írtad, már jobban érzem magam. Az éjjel már jól aludtam.
okt. 11. 08:35
 13/17 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

11.

De ha neked tetsző tartalmat tennék be névtelenül, arra lelkesednél.

Tudjuk jól, hogy neked a tartalom okoz fájdalmat, nem a forrás a lényeg.

Egy adott szövegnek viszont az igazságtartalmát, realitását kellene nézni, mint ahogy manapság gyakori a világhálón, vannak álhírek és igazságok, vagy épp féligazságok.

Sokszor az olvasónak kell eligazodni közöttük, ehhez kell a realitásérzék, ami némelyekből hiányzik sajnos, hiszen álhíreknek dőlnek be, valaki elhiszi még a lapos Földet is.

Utóbbi mondjuk már olyan szélsőség, akik teljesen kifordultak magukból: valós infókat meghazudtolnak, csak a hülyeségre rezonálnak. Ezt persze nem hobbiból csinálják, ők tényleg kifordítva látnak mindent, fejben van a baj.

okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sz@rvizGPT :)) Ez valami uj szolgaltatas? :_)
okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet tudni hogy kinél voltál?
okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem elég erős az aura vagy sérült, az engedi be a nemkívánatos negatív erőket ami szennyezi az amúgy tiszta energiát. Az alsó csakrák a földi világgal, a felső csakrák az égi világgal állnak kapcsolatban, onnan veszik fel az erőt, amit az energiatesten és a mirigyeken keresztül eljuttatnak a belső szervekhez. Jó ha egyensúlyban vannak (ez a szívcsakra feladata), mert ha a felső csakrák túlműködnek az alsók hátrányára vagy fordítva, az komoly kibillenést eredményezhet. Szóval az se mindegy hogy mik vannak nyitva és mik vannak zárva, milyen arányban, és hogy mennyire vannak elpiszkolódva.


Az alsó csakrák komoly védelmi szerepet töltenek be a testen és az alsó csakrákon keresztül, valamit a felső energiákat is remekül földelik.

okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is arról van szó, amit a 16 válaszoló leírt.

15# Semmiképp, hiszen nem célom lejáratni és a sebzettségem okán nincs is jogom. Így utólag úgy látom, hogy ez mindenképpen felszínre jött volna. Amint jeleztem a rossz érzéseim, rögtön kaptam megértő, szeretetteljes megoldást.

Hálásan köszönöm a válaszokat.

tegnap 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!