Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi varázslatnál melyik...

Szerelmi varázslatnál melyik lesz az erősebb?

Figyelt kérdés

Van egy jóképű és kedves pasi. Nagyon udvarias és aranyos, nekem is és a barátnőmnek is bejön. Megbeszéltük, hogy kipróbáljuk, melyikünk mágiája az erősebb, mindketten szerelmi kötést akarunk rárakni. A kérdésem az lenne, ilyen esetben mi történik? Kinek a mágiája lesz hatásosabb? Illetve hogy befolyásolja az eredményt, hogy egyébként barátnője van?

(Kérem, hogy az ítélkezők, meg akik nem hisznek ebben, ne kommenteljenek. Puhatolóztam már a srácnál és hűséges típus, nem csalná meg a párját.)


máj. 29. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Tehát azt kérdezed melyikőtök fog jobban szívni ha átokkal szórakoztok? Gratulálok, csak annyit kívánok, álmaitok pasiját mágiázza el mellőletek valaki, lehetőleg akkor ha már van hiteletek és 2-3 gyereketek is :-)
máj. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

“ Puhatolóztam már a srácnál és hűséges típus, nem csalná meg a párját.”

Hát ha ronda vagy, mint a bűn, akkor biztos nem csalná meg veled. Ha jól nézel ki, akkor meg felejtsd el a bűbájt. Tedd ki a cickót, annál erősebb varázslat nincs.

máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki a valóságban is tesz azért, hogy meghódítsa a pasit, nyilván.
máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Szánalmas kis ronda tinip1csák vagytok :)
máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Az fog nyerni aki veszít. Nyerni nem lehet ezzel a mágiával csak ideig óráig. A démon elveszi az árát..


Akkor jártok a legjobban ha nem működik.

máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Édes 3as lesz
máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyzetekbe nem szórakoznék ilyenekkel otthon..mivel egyáltalában nem veszélytelen de valószínűleg nem vagytok több 14 évesnél
jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es az ilyen gonosz emberekért úgyse kár...
jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!