Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha meghalok a pokolba akarok...

Ha meghalok a pokolba akarok menni, ezzel van valami baj?

Figyelt kérdés

máj. 25. 01:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baj nincs vele. Én is az alvilágba fogok kerülni, mert sátánista vagyok.
máj. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én meg a Bastion-ba akarok kerülni a Shadowlands-ben, amikor a WoW karakterem meghal.
máj. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A nagy Levin ***** válasza:
69%
Megértelek. Szarabb a klíma, de több az ismerős.
máj. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Annyi a gond ezzel, hogy nem kívánságműsor. Vagy hát gondolom, hogy nem az. :) Nem hiszem, hogy sorban állnak a lelkek és dönthetnek arról, hogy a Valhallába tartó buszra szállnak-e fel, a Nirvanaba vezető metróra, vagy az Újjászületés villamosra...
máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Az a gond, hogy nem létezik.


De ha létezik is, nem tudod, milyen.

máj. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van

Az hogy ez nem kivansagmusor

Nem te dontod el hova fogsz menni

máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Csak szeretnél.

Minden vallásban megtalálható néhány büntetőszankció, ami azt célozza, hogy az emberek féljenek és jól viselkedjenek.

De mára a mesék helyét is a valós igazságszolgáltatás váltotta fel, ha nem is hibátlanul, de ez van.

máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az emberek többsége a Poklot úgy képzeli el, mint valami forró tengerpart, szexi csajokkal.

Valahogy úgy tudom elképzelni, ahogy Dante megírta. Örök kín és szenvedés attól függően, ki melyik körbe kerül.

máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

#8 És a Mennyország? Tele unalmas vén f.szokkal, állatok nélkül, mert nekik a tanítás szerint ugye nincs lelkük, nem is tudnak a Mennybe jutni... És akkor gondolom növények sincsenek, mert se lélek, se állat, ami beporozza őket...


Inkább görgetek egy rohadt nagy követ felfelé a hegyen az idők végezetéig EGYEDÜL, mint hogy ezeket a nyomorultakat kelljen elviselnem egy másik élettelen kőkupac tetején...

máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De hiszen már a pokolban vagy! Ennél lejjebb csak az van, ha itt ragadsz az asztrális síkon halálod után...
máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!