Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek léteznek zombik?...

Szerintetek léteznek zombik? És hogyan lehet zombit csinálni valakiből?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%

1.Nem

2.Sehogyan

2010. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem

2. Sehogyan

2010. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem

2. Sehogyan

2010. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem! a halottaiból zombiként feltámadó ember nem létezik! Viszont állitólag Hawain és india egyes vidékein "zombi"-t csinálhatnak emberekből növényi kábitószer pld:datura adagolásával. Ezek lényegében szinte értelem nélkül rabszolgaként dolgoztathatók. De ez már nem az ezotéria témaköre
2010. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%

De léteznek zombik !

Bemész bármelyik kórház, piszhiátriai részlegébe és a zárt részlegen tele van!

2010. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
amúgy ha zombit akarsz csinállni akkor tanuld ki a pszihiátriai szakmát, gyógyszeradagolát
2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
st
2010. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát remélem nem léteznek! :)

Csinálni lehet de minek!?

Amúgy én azt hallottam(nem tudom igaz e) Hogy régen,mikor még az orvostudomány fejletlenebb volt,az embereket nem boncolták és még nem is temették olyan nagyon mélyre,fél méter,vagy csak épp elföldelték,előfordult(nem kevésszer)hogy az adott "halott" valójában csak kómában volt,vagy tecchalott volt,és az életfunkciói(szívverés pl.) annyira lelassult hogy azt hitték halott.Eltemették,és talán pont emiatt a "levegőváltozás" miatt magához térve az illető kiásta magát (mint mondtam nem mélyről),persze oxigénhiány miatt kissé megkergülve,kezdett el császkálni....És így születtek a zombimesék.

Személyes véleményem viszont zombi az is akinek a mindenféle reklámok meg eszmék meg akármik jól átmosták az agyát és azt sem tudja fiú e vagy lány :D:D:D

2010. okt. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Fúú bakker de imádom a zombikat... |3

Ha lehetne holtaiból embert feltámasztani én tuti csinálnám. Egy zombinál senki sem tud jobban harapni! :]

2010. okt. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Vannak olyan könyvek, amelyekben leírják, hogy hogyan lehet a halott szellemét megidézni. Magyarul egyik sem jelent meg.

pl.: How to Summons the Dead, Dragon's Blood #2 (Practical Necromancy), Rufus Opus' Modern Grimoire.

Viszont testben nem lehet, azaz nem fog újra életre kelni.

2010. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!