Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Elkepzelheto, hogy vissza...

Elkepzelheto, hogy vissza lehet forditani negativ esemenyeket? Mar felmerult bennem, hogy van rosszakarom. Tudom, hogy minden osszefuggesben van, de szeretnek valami technikat ami segitene!

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 17:52
 1/5 anonim válasza:
Ezt pontosan hogyan érted?
2022. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vissza lehet, higgy a csodakban, mert leteznek.
2022. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen hiszek benne..... de mit tegyek? Az en technikaim: meditacio, vizualacio eddig nem jartak sikerrel. Mintha valaki elszivna az eromet.
2022. ápr. 27. 08:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudsz valami technikat? Vagy rosszul csinalok valamit? Soha nem artottam senkinek. Segitek ahol, ahogy tudok. Nem veszek reszt pletykakban. Nem tudom mit vetettem.
2022. ápr. 27. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Linket nem tudok, de YT, Magasabb informaciok11 videok kozul pl.:

Minden pillanat egy totalis valtozas, Igy forditsd meg magadban a parbeszedeket….Kiprobaltam Nevill Goddard telefonos technikajat


Nezz korul, nagyon hasznos. Minden jot Neked!

2-es boltam.

2022. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!