Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Pozitív szellem vagy jelenség?

Pozitív szellem vagy jelenség?

Figyelt kérdés
Régebben is érzékeltem furcsa dolgokat a házban de egy időben sok praktika után alabbhagytak de az egyik szobában voltak ujitasok és azóta megint vannak furcsasagok. Régi ház voltak már lakók. Viszont most pozitívnak érzem. Kissé hátborzongató ugyan de mostanság ha elhagyok valami kis vackot mindig megtalalom valami látható helyen pedig előtte ott már kutattam. Nem kerek olyan hozzaszolasokat, hogy hülyeség az egész stb nem muszáj hinni benne de akkor kérlek menj tovább. Arra vagyok kíváncsi, hogy létezhet - e pozitív szellem vagy akármi vagy hogy kell erről többet megtudni. Illetve ha ezzel valaki képben van akkor lenne hozzá pár kérdésem még a témában.

2022. ápr. 14. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Igen, léteznek pozitív szellemek. Viszont akkor sem jó ha ott vannak. Tovább kell küldened.

Nekik a köztes létben ragadás szendvedés, fogy az energiájuk ami miatt a tiédet is szívják.


Egyébként nem csak lelkek/szellemek léteznek. Lehet, hogy egy Fénylény, kerub, angyal, a sereg egyik tagja stb... Nem ártana megtudni mi az, pálcázással vagy ingázással pl.

2022. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gombanyo12 ***** válasza:
84%
1/1 Nadin98-nak igaza van. Ráférne a házatokra egy alapos tértisztítás.
2022. ápr. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek teljesen egyet azzal, hogy mindenképp el kell küldeni.

Én azt tanácsolom, hogy E.V.P.-vel próbálj meg kommunikálni vele. Ha sikerül és hajlandó válaszol(gat)ni, akkor többek között azt is megtudhatod, itt akar e maradni vagy sem...

Egyébként igen, léteznek jó és rossz entitésok is köztük.

Én szívesen állok rendelkezésedre. Írj rám nyugodtan privátben és legjobb tudásom szerint igyekszem válaszolni.

2022. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező!

#3-mas válaszoló vagyok. Bocs hogy így eltűntem. Nem tudom próbáltál e privátban írni. Annyi volt, hogy bizonyos okokból sürgősen le kellett törölnöm a régi profilomat (amiről az előző választ írtam) és csak most engedett helyette új profilt csinálni a gyakorikérdések.

De a lényeg, hogy itt vagyok és ha még aktuális, erre a profilomra várom tőled a kérdés(eke)t privátban.

2022. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!