Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi lenne az a csoda, ami a...

Mi lenne az a csoda, ami a svájci frankot lejtőre tenné?

Figyelt kérdés
Csináljuk meg! Csináljuk meg!
2010. szept. 1. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

semmi.

fehérmágusok csoportja kézben tartja és szabályozza a fejlődésünket, nemhogy valami nagy bajt vonjunk a fejünkre...

2010. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Kriszti83 ***** válasza:
A Forint erősödése :))))))))
2010. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem frankban kell felvenni hitelt,hanem forintban.Tőlem aztán a béka segge alá is csúszhat..Annak idején az üzeltkötő totál idiótának nézett,amiért így kértem a lakáshitelünket.Bár többet fizetünk,de az én fejem nem fő az árfolyamokon.Az üzletkötő meg k..pja be!
2010. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Amikor én vettem fel az előző lakásom hitelét, akkor a kért összeg frankban havi 50.000 lett, míg forintban 85.000 lett volna, így fel sem merült a forint alternatíva.

Még a mostani árfolyammal sem érné el a 85.000-t a törlesztésem. Korábban (2 éve) még ég és föld volt a különbség a forint és frank hitelek között a frank javára.

2010. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem is van frank-hitelem. Azért remélem, hogy valami meg fogja állítani a svájci frank töretlen röptét. Mondjuk egy jó kis pénzmosás botrány Svájcban. Ez nem is olyan lehetetlen :)
2010. szept. 8. 18:11
 16/19 anonim ***** válasza:
12.54 -es vok.A biztonságnak ára van.
2010. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
svájcban nem lesz botrány. Elintézik fű alatt, és ha kell megkennek valakit. Kell nekik a bizalom :)
2010. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

De ha mindannyian akarjuk, akkor nem. Csináljuk meg!

Nézd csak meg, hogy melyik kategóriában van a kérdés?!

2010. szept. 8. 20:42
 19/19 anonim válasza:

17:54-es vagyok! Biztonság? Aki 160 Ft-os frank körül vette fel hitelét, az még a mostani, 225-ös árfolyammal is kevesebbet fizet, mintha forintban vette volna fel. I


Ismétlem, néhány évvel korábbról beszélek, amikor 30-40%-al volt drágább a forint hitel. Most már persze ez nem igaz, mert olcsóbbak a forint hitelek, mint régen.


A mostani lakáshitelemet 197 Ft-os franknál vettem fel, egy fillért nem emelkedett az ára.

2010. szept. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!