Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a mágia iskoláról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 17. 19:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon is egyre többen kihasználják (hogy repedjenek meg, mint a véres hurka...)a hiszékeny, a tudatlan, a kilátástalanság érzesével terhelt, divatmajmoló emberek sokaságát. Mindennek van piaca, jól meg lehet élni belőle. A média is tudatosan hajaz erre a tendenciára (szinte már minden kereskedelmi adón van népbutító, ezo-műsor, amelyik folyamatosan mérgezi, kábítja azt a réteget, aki befolyásolható és ezzel beszervezhető ebbe a mocskos folyamatba.
2010. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Nekem tetszik. Ha lenne pénzem és időm az efféle hobbikra (:-) ) én szívesen kipróbálnám.


Még mindig idejárnak azok, akik igazából a humor rovatot keresték :-P Segítek: az Egyéb kategóriába keresgéljenek azok, akik nem hisznek az ezotériában...Jól néznénk ki, ha a gyermeknevelés topikba a szinglik járnának fanyalogni, az állatos topikba pedig az állatutálók :-P

2010. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
ha lenne sok pénzem és időm megnézném csak kíváncsiságból is
2010. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

szerintem gáz.

Ha ránézel a szimbólumukra, a zsidó jegyek dominálnak, de összességében egy összekevert bolondság. Nem értelmes szimbólum.

Ha viszont a domináns zsidó jegyekből indulunk ki, zsidó mágiát kellene oktatniuk, de nem ezt teszik, megpróbálnak mindenbe belenyúlni, belekontárkodni.

Az ilyen kontárkodás nem válik hasznodra. Némi filozófiát tanulhatsz ugyan tőlük, de többet nem. Ha valódi dolgokat tanítanának, akkor sem lenne esélyed elmélyülni bennük. Már alapvetően az oktatás időtartama kevés erre.

2010. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy 1 szemely amikor eljut odaig, hogy segiteni akar az embereken es tanitani probal Neki technikakat,

akkor miert nem tartja be a teremtes torvenyet, es csak az igaz, tiszta tanokat adja tovabb, es igy nagyon sok tanuloja is lenne,

mivel "hire" lenne a dolognak es egymast kuldenek az emberek az ilyen a tanfolyamok elvegzesere.


De igy, hogy mar a fekete magiat, a rosszat is beletette a tanok koze, igy mar elriassza meg azt is, Aki talan mar eljutott odaig, hogy "talan" elvegzi!


Ez az amikor valaki penzehes, es nem elekszik meg, vagy Aki tul gyorsan akar haladni, es elfelejti,

"lassan jarj, s tovabb elsz!"


A fekete magia az, ami lejaratja Oket!

2010. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagyon jó ötlet azoknak, akiket valóban érdekel ez a dolog. Ugyanis mire elvégzel egy ilyen "iskolát", ahogy elnéztem a tanrendet, olyan szintű elméleti ismeretekkel kell rendelkezned, hogy abból megérted - a mágia nem varázslat, csupán a rejtett erők felhasználása.

Szóval nem tudsz majd bűbájokat dobálni, de felfogod, hogy ha jósolni akarsz magadnak, azt otthon is megteheted ingyen magadnak, nem kell jóshoz fordulni. Na meg talán beléd nevelik, hogy nincs igazi jóslás, mert a jövő nem előre eldöntetett:)

2010. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!