Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak hogy a párom...

Mit csináljak hogy a párom vagy örökké szeressen, vagy én ne szeressem Őt?

Figyelt kérdés

Majd 10 éve járunk, nem él(hetünk)lünk együtt.

1 év után elválasztottak bennünket, kb 5-7 hónapra.

Elváláskor a párom azt mondta, bennünket az ég is egymásnak teremtett. Azóta hol szakítunk, hol együtt vagyunk.A rengeteg hibája ellenére képtelen vagyok szabadulni tőle. Vagyis nem tőle, hanem a szerelemtől amit még mindig érzek iránta.Ő pedig tudja ezt, és lépten nyomon megaláz, belémrúg.Ha minden renden köztünk, akkor úgy érzem legalább úgy szeret mint én.Ki tudna nekem segíteni? meg vagyok átkozva?


2010. aug. 9. 22:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok fiatal, 50 fele járok
2010. aug. 9. 22:43
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretném ha egy ilyen férfi aki mindig megaláz,örökké szeressen.Szerintem felejtsd el,mert ennek igy jó vége nem lesz.Hidd el,tudom h most az jár a fejedben h már 50 fele jársz és nem kellesz senkinek,nem akarsz egyedül maradni.De hidd el ez nem igy van!!!Tessék talpra állni és erősnek lenni!muszály a saját önbecsülésed érdekében!sok sikert kivánok neked és erőt!
2010. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Magyarul, egy lábtörlő vagy és még mosolyogsz is hozzá!
2010. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Azért ne essünk túlzásokba!
2010. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Úristen milyen bunkók vagytok!legalább a tiszteletet adnátok meg!nem tudom mit gondoltok magatokról,h ismeretlenül itélkeztek!


első voltam

2010. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarjuk, csak felrázni!

Hogy higgye el, többet ér, mint amit magáról hisz.

2010. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi az elsőnek, a többitől nem volt szép.Ámbár igazuk van.Csak fáj az igazság.....
2010. aug. 9. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:

de ezt lehetne egy kicsit finomabban is....a "rohadt lábtörlő" nem valami szép megoldása a felrázásnak


első

2010. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
nem lábtörlőt írtam hanem lábtörőt
2010. aug. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

a szerelmet a ragaszkodással összekeverni nem jó, noha gerjeszti a ragaszkodás.


Szerintem küldd el. Ha nem élhettek együtt, még egyszerűbb a dolgod, nem találkoztok utána állandóan.


Meg kell erősítened a hited önmagadban, látnod az értékeidet, és tudnod kell, hogy sokkal jobb partnert is találsz nála.


Nézz szét a világban. Még a legkövérebb, legrondább, legostobább embereknek is van valakije, aki szereti őket.


Tudnod kell hogy ez a döntés nem árulás, csupán annak felismerése, hogy hiába pazaroljátok egymás idejét, csak vergődtök, nem lehettek együtt boldogok, az elválásotok esélyt ad nektek, hogy megtaláljátok a boldogságot.


Ha egymásnak lennétek teremtve, nem lennének veszekedések, nem te lennél a kapcarongya... ezt hidd el nekem, tudom milyen az, ha tényleg egymásnak teremtenek két embert.


Ha ezeket mindketten felismeritek, akár még barátok is maradhattok, de ehhez az kell, hogy ráébredj, nem szerelem már amit érzel.

2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!