Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jóslásos tapsztalatok? Megéri...

Jóslásos tapsztalatok? Megéri felkeresni egy jóst?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem éri meg. Anyagilag biztosan nem, max jol lehúznak.
2019. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szkeptikus, de egyetértek az első válaszolóval. Ha annyira jóslást akarsz, vegyél magadnak tarot kártyát és tanuld meg használni. Szerintem még az is sokkal jobban megéri :/
2019. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
87%

Kettesnél a pont. Én is mindig magamnak jósoltam.

Volt néha, hogy egy-egy ismerősnek is megtettem, de pl soha nem kérdeztem meg a kérdésüket, csak segítettem vaktában lövöldözve a kártyák értelmezésében. Soha nem kérnék ilyenért egy fillért se.

Viszont a sok nyomorult kókler miatt ez az egész olyan szintű ellenszenvet vált már ki az emberekből, hogy szinte senkinek se mondom el, hogy van tapasztalatom a téren. Már én szégyellem.


Azt csak halkan teszem hozzá, hogy jóslás =/= jövendőmondás. Olyan, hogy jövendőmondás nincs. Az aktuális pillanatnyi döntéseid befolyásolják a kimenetelt. A jóslás max egy irányjelző tábla. Előre tud jelezni, hogy melyik út merre vezet, de azt neked kell eldöntened, melyiket választod. Szóval ne várj tőle csodát, nem arra találták ki. Csak egy mankó a mindennapokhoz. Persze ha túlzásba viszed, vagy eleve úgy állsz hozzá, hogy ez baromság, akkor olyan válaszokat is fogsz kapni. :)

2019. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Azt mondják csak amit hallani akarsz, mást nem. Jobb nem költeni ilyenre.
2019. ápr. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3/4 Szeretem az ilyen okos, megfontolt, értelmes válaszokat. Gratulálok!
2019. ápr. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Veres Zoli válasza:
Ha átok alá akarod bevinni az életed akkor csak rajta. Ez nem játék! A jövendő mondás mögött negatív (démoni) szellemi erők működnek. A Biblia ebben is segítségünkre van.Isten Saul királyságának ott vetett véget, mikor elment az endorban lakó Jósnőhöz (halottidéző) álruhában és az megidézte neki Sámuel prófétát. Érdemes elolvasni akit érdekel. 1Sám 28:7-25-ig Vagy Pál apostol mikor kiűzte a jövendőmondás szellemét a szolgáló leányból aki komoly hasznot hajtott ezzel a gazdájának. Komoly szellemi konfliktust okozott ez a városban, de Isten ebből is jót hozott ki. Apcsel 16:16
2019. ápr. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Isten szereti birkának és butának, tehát könnyen irányíthatónak megtartani a nyáját.

Nos, én farkas vagyok. Lucifert amúgy is jobb csípem, Júdással együtt. De amúgy tényleg vannak emberek, akik ezt a sok sületlenséget elhiszik, aztán közben semmi valós bizonyíték semmire? Nah. Bocs. A fizika legalább tényleg létezik. Ha pofára esek a betonon, nem fogom istenre vagy sorsra. Max a saját kétballábamra.

2019. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, akinek minden szava igaz volt. Múltra, jövőre nézve egyaránt.

Ismerek olyat is, akinél sok minden bejött, pedig arról nem is feltételeztem, hogy valóságot "lát".

De van olyan is, akit örökre elkerülök, még ha ingyen jósolna, akkor sem mennék hozzá.

Szóval nem lehet róluk egyértelműen kijelenteni, hogy kóklerek, mert van aki nagyon jó, de az ellenkezője is akad sok.

2019. máj. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!