Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Melyik lapok jelölik a cigány...

Melyik lapok jelölik a cigány kártyában a megcsalást?

Figyelt kérdés
Legyszives csak az irjon aki ért hozzá a cigany kartyában melyik lapok jelölik ha valaki megcsalt valakit? Szex volt köztük nagyon fontos lenne köszönöm szépen annak aki segít.
2016. dec. 31. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában a látogatás szokta jelezni, de nagyon sok lap ki tudja egészíteni, tehát önmagában semmit se mond nagyon.
2016. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. dec. 31. 17:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Akármivel tudsz jósolni. Csak kíváncsian kèpekben el kell kèpzelned a kèrdèsed. Próbáld ki
2017. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Èn pókerrel ès èrmèvel szoktam. A kèpeket megválaszolja a világ de az üres kèrdèseket nem.
2017. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a Tolvaj.
2017. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vagy megmutatja a kartya, vagy nem.nem szerencses megnezni mert nem az.igy igaz tobbfelekeppen is mutatkozhat...tolvaj,latogató. Esetleg huseg, tolvaj.a kartya ezt ugy mutatja ki..amikor az egesz ki van teritve ès mutat mindent .Ha akkor evvel semmi kapcsolatos nem Jon ki a kerdezonek az osszeolvasassal..akkor..vagy nem tudhatja a kerdezo..vagy nincs semmi ilyen.Amit a kartya nem mutat azt tudni sem szabad,,! De..velemenyem szerint, nem szerencses rakerdezni negativ dolgokra!
2017. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. jan. 4. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!