Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jóslás. Szerintetek higgyek...

Jóslás. Szerintetek higgyek benne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

még nyáron jósoltak nekem cigány kártyából és pont az eküvő után a babát jósolták. utána jósolt még 1x modta hzzak 3 kártyát,elsőre a babát húztam. pár hétre rá a tesóm jósolt nekem cérnára kötött gyűrűvel,ő ezt régóta csinálja neki eddig bevált és 2010 re azt jósolta terhes leszek, csak utána mondtam neki,hogy más is jósolt,


nektek ilyennel van tapasztalatotok


2010. jan. 18. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha esküvő előtt állsz,(gondolom nem szűzen mégy férjhez),akkor nem nagy csoda terhességet és babát jósolni.Remélem a jóslat be is válik,és nem fogysz csalódni.Persze csak akkor,ha már akartok is babát.

A jóslásokban soha nem hittem,még akkor sem,ha azokból véletlenül valami bejött.

2010. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hűha! Majdnem elkezdtem kötekedni, hogy abszolút általánosság, DE belőtte az időt......
2010. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

sokaknak sikerül ugyan bár én ellenzem. Bizonyára van szakképzett jósló aki tényleg rendelkezik ilyen képességel. Bár léteznek olyanok is akik csupán megélhetésből csinálják valami sátorban... Járj utána hogy kivel jósoltatsz!


Tiszletettel: Cintulka

2010. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínű akkor bejön, ha 3x is kijött, és ha tényleg akarjátok, akkor miért ne? :)



Sok sikert és örömöt, meg kitartást!


üdv

A.M.

2010. szept. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy benne.
2020. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!