Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ez jelnek számít?

Ez jelnek számít?

Figyelt kérdés
Anyukám pulcsija a az én székem mellett lévő székre volt felakasztva. A pulcsi ujjai lógtak le. Amikor le akartam ülni, a pulcsi ujja a lábamon maradt és úgy ültem le. Odanéztem és olyan volt, mintha valaki fogná a lábamat. Ezt mire vélljem? Próbálom megfejteni, segítsetek!

2013. szept. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszállta az ördög a pulcsit, hívjatok papot, vagy égessétek el!
2013. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-"
2013. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kértem szarkasztikus választ! Vagy ez komoly?
2013. szept. 16. 06:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen jelnek kellene lennie?

Puszta véletlen, mert úgy helyezkedtél, hogy a pulcsi ujja rád csúszott. Semmi több.

De ha jelnek akarod venni, ám legyen, nyilván célzás volt, hogy anyukád mindig melletted van, támogat téged, fordulj hozzá bizalommal ha valami nyomja a lelked.

2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De a pulcsival semmi baj! Szimplán csak te képzeled volt hogy valami fogja a lábad. Ennyi. Most van életedben először képzelőerőd? Vagy hogyhogy ilyet teszel fel? Képeld el az emberek éjszaka még cifrábbakat is szoktak képzelni. Azt pedig csak te tudod eldönteni hogy mi számít jelnek.
2013. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ez jel. Annak a jele, hogy mindenben természet felettit keresed. Próbálj többet a valósággal, a hétköznapi realitással foglalkozni!
2013. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy jel, hogy vigyázz magadra:)
2013. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!