Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti mit gondolnátok arról,...

Ti mit gondolnátok arról, hogy reggel amikor felkeltek 2 ujjatokon ez lenne:egyiken 161, másikon: egy mérleg rajzolva?

Figyelt kérdés
Velem ez történt és nem tudom megmagyarázni, hogy, hogy történhetett, biztos vagyok benne, hogy senki nem írta rá és lefekvés elött nem volt ott...és nincs is itthol olyan írószer, amivel rá volt írva..
2013. aug. 3. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy képzelődsz vagy kamu a kérdés.
2013. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye, hogy ilyesmivel szórakozzak, nagyon megrémültem elhiheted,főleg, hogy nem tudom megmagyarázni..azért irtam ki, hogy tanácsot kérjek, nem hogy ilyen válaszokat kapjak!
2013. aug. 3. 15:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy lemosódott, nem tudom hogyan de amikor másodjára felketltem(délután kettő körül) már csak halványan látszott..reggel hatkor vettem észre és akkor vissza feküdtem és sajnos nem fényképeztem le, tudom, hogy ez kamunak tűnik, de nem az, remélem valaki elhiszi, mert nem viccelek ilyesmivel, ha kamu lenne tudnák magamnak rajzolni és feltenni netre, de ilyen eszem ágában sincs, remélem valaki tud segiteni, mert én nem értem és nagyona ggódok, hogy mit jelenthet.
2013. aug. 3. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

ne haragudj, de nagyon kamuszagúúúúúúú!

nekem az első az lett volna lefotózni, h legyen vmi bizonyíték.

de így, írni lehet mindent...ebből mi igaz???az már más kérdés.

Nézd meg a netet, ott még a képeket, és videókat is hamisítják, a népszerűség érdekében, bizonyos téma kedvelői.

2013. aug. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy a mai emberek már csak ilyenek, mindent a népszerüségért, én nem nagyon birom az ilyesmit..és gondoltam, hogy ez lesz, hogy mindenki kamunak gondolja és már nagyon bánom, hogy nem fényképeztem le, remélem valaki igy is elhiszi és tud segíteni:) tényleg nem viccnek szántam, annyira rossz érzés, hogy ezt gondolják, de teljesen megértem, mivel sok az ilyen ember, aki szeret ilyesmivel viccelődni..
2013. aug. 3. 15:59
 7/14 anonim ***** válasza:

A logikus válasz:

Reggel felébredtél, de az öntudati állapotod még valahol az álomhatár szélén volt, és egyszerűen "behallucináltad" a dolgot magadra. Ezt magyarázza az a tény is, hogy nem cselekedtél. Találtál valami szokatlant magadon, de úgy reagáltad le, hogy visszafeküdtél. Egyértelmű, hogy nem voltál teljesen éber.


A misztikus válasz:

Megjelöltek az ufók.

2013. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem képzelődtem, reggel félálomban apukámnak is megmutattam és ő is látta, nem hiszem, hogy mindketten képzelődtünk :)
2013. aug. 3. 16:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Melyik ujjaidon voltak?
2013. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
bal kéz, középső ujj és a kis ujjom mellettin.
2013. aug. 3. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!