Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Dudás Hajnalka látó/jósnál...

Dudás Hajnalka látó/jósnál járt valaki? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 13:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
kamu
2013. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltál nála?
2013. júl. 31. 15:23
 3/12 BlackSword ***** válasza:
60%
Kamu... Vagyis inkább lehúzás...
2013. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
60%

Mit lát, mit jósol?

Az emberi butaság határtalan.

2013. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Én voltam! Szart jósólt, de megérte a pénzt, mert tényleg nagyon dudás :D
2013. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tom Benko ***** válasza:
59%
Nem voltam, és nem is aarok. Hazug disznó, rohadt csaló mind.
2013. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Esprimo Mobile válasza:
68%
Látom a jövöt. Elégettem egy macedóniai érzö-borz szörszálát és a tüzben látni véltem ahogy a dudás a dudatartöjaközé dugja a pénzed és rettenetes jövöt jósol, de ezt a jövöt elkerülheted ha visszamész hozá mégegy alkalomall mégtöbb pénzel és ö ezt megváltoztatja neked. És azt is látom a borz tüzében hogyha nem keresed fel nemjósol neked szegénységet és nem teljesedik be az mert értelmes dologra költöd a pénzed.
2013. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
39%
Voltam nála, nem kamu. Eddig a legtöbb dolog pont úgy megtörtént, ahogyan azt előre említette, mint bekövetkező eshetőséget.
2014. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:
@8: Dudás Hajnalka személyesen, vagy csak sokat fizetett neked?
2014. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
64%

Én voltam nála többször is 2005-2008 között. A múltadat tökéletesen elmondja, a jelenedet elég jól meghatározza, no de a tanácsai.... Egy kezdődő párkapcsolat okán kértem tőle segítséget 2008-ban, mert rám volt tapadva egy nő. Ő akkor azt tanácsolta, hogy "feladatom van vele". Nos ez a feladat úgy sikerült, hogy már 11 éve együtt élünk, közös lakás, inkább baráti kapcsolat, nem férfi-nő kapcsolat. Ami nem is lenne probléma, mert az okosabbja a férfiaknak 40 körül rájön, hogy nővel nem szabad összeköltözni, nemhogy házasság, stb. A magányt is meg lehet szokni. Az emberek 99%-a neurózisban szenved, ezt Freud mondta, nem én. A nők kb. 100%-a. Neurózis. Nem gyógyíthatő így élik le életüket. Szóval a tárgyra visszatérve belementem a Dudás Hajnalka csapdájába, és hagytam, hogy ez a nő rám-telepedjen. Nyilván az én hibám is. A nő amúgy egy nagy nulla, főleg szellemileg. Állandó mufurc stílusa van, puffog, mufurc, mindenre húzza a száját, stb. (neurózis)

Nem folytatom tovább, itt oldalakat lehetne írni erről a dologról.

A lényeg: hogy ha most meg akarnék szabadulni tőle kb. 10 millió forintomba kerülne

10 milka egy "jó" tanácsért Dudás Hajnalkától.

Tudom balek vagyok én is, de ne ítélkezzünk rengeteg hamis párkapcsolat van, és sokan csak érdekből, gyerekek miatt, egzisztencia stb. (végtelenségig lehetne sorolni) miatt vannak együtt. A hajléktalanok 90%- válás vagyis nő miatt válik hajléktalanná, lecsúszottá. Ez a (magyar) valóság. Ne ítélkezzünk. Ne higgyetek Dudás Hajnalkának. Hogy milyen forrásból jönnek Neki a képek a fejében az erősen megkérdőjelezhető. A mágia nem tiszta dolog és nem valódi tudáson alapszik.

Ennyit akartam írni. Trollok, okoskodók kíméljenek.

2019. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!