Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérjóslásnak mi az alapja?...

Tenyérjóslásnak mi az alapja? Hogyan tudnék magamnak jósolni?

Figyelt kérdés

Úgy értem nagyon sok oldalt végignéztem már, de sokszor azt vettem észre hogy nagyon ellentmondásosak. Néhol a vonalak alapvető elmagyarázása is eltérő..

[link]

Ez a kezem, kíváncsi lennék más mit lát benne..



2013. máj. 11. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az intuició mindennél fontosabb!Rá kell érezned melyik a helyes.
2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmiféle valós alapja nincs! Hiedelem.
2013. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A tenyér fő vonalai nem változnak, csak a mellékvonalak. A bal kéz a vállalt feladatokat, a jobb kéz a megvalósulást tükrözi.

A neten értelmes dolgot erről nem fogsz találni. Fontosak hol ered a vonal, hol és hogyan végződik, fontosak a dombok.

Elemezni lehet, jósolni nem.

Mi érdekel. Privátban leírom.

2013. máj. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-es a 2-esnek:nem hiedelem!valóban elemzés,nem jóslás,nincs ebben semmi hókusz-pókusz!A karakter elemzést,és hasonlókat az orvosok is alkalmazzák,csak nem mondják el...A fővonalak nem változnak,de hozzákapcsokódhat bármi,kialakulhat pl.1 sziget,és mindjárt változik a képlet-igen jelentősen!
2013. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es újra:a bőrlécrajzolatot a rendőrség is alkalmazza-ujj lenyomat-ugye ők is a hiedelem miatt,ne is folytassam,miért alkalmaznak a rendőrök pl.látókat?Ne a tv-ben szereplő csalókról itéljetek!
2013. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nonemu vagy. Meg nem toltotted be az 50-et sem. Esetleg 45 koruli. Eletedben sok becsuletes fizikai munkat vegeztel. Sokszor figyelsz magadra, az egeszsegedre. Jol fozol. Szereted a tisztasagot es a rendet a haztartasodban. A vernyomasoddal meg lehetnek gondok, ha meg eddig nem voltak. Nagyon naiv tudsz lenni sokszor. Emiatt mar nem egyszer volt bosszusagod. Bovebben is? Kacsintsunk a jovo fele? ;)
2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ne a tv-ben szereplő csalókról itéljetek!"

Már megbocsáss, de szerintem a TV egy meglehetősen jól fizető intézmény. Valószínű tehát, hogy a "legjobbakat" alkalmazzák. Csakhogy a nagy számok törvénye, no meg a nyilvánosság miatt hamarabb lepleződnek le a tévedések. Így aztán hamar kiderül, hogy a legjobbak is csalók. Mégpedig azért, mert a tenyér rajza egyszerű genetika, nem pedig a jövő képrajza szerint alakul.

A rendőrség által alkalmazott látók pedig a legendák körébe tartoznak. Mindenki hallott róluk, de senki sem látta pl. a bérlapjukat.

2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam,hogy mindenki csaló,aki a tv-ben szerepel!!!Nem hinném,hogy minden jós,tanácsadó olyan hókusz-pókusz "varázslatokat"csinálna,mint a kamerák előtt-némelyik-képes művelni.Nem igaz,h a legjobbakat válogatják,inkább,aki vállalja,h lejáratja magát nyilvánosság előtt.Nem az a lényege az egésznek,amit sokan gondolnak a jóslásról-inkább javasol,mint jósol....
2013. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok,h miért a jósokat itéli el mindenki-csalók?A többi emberről miért nem beszélnek?Sorolhatnék szakmákat,ki-mit képes művelni a nagyobb bevétel reményében?!
2013. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

05-13 20:26

Volt amit eltaláltál, de nem minden, de ha gondolod próbálkozhatsz, érdekel a jövőre nézve mit látsz:D

Meg igazából azért tettem a képet, hátha valaki ráér és bevállal egy "jóslást" nekem. :)

2013. máj. 16. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!