Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hallottatok a nullsík elméletr...

Hallottatok a nullsík elméletről? Vélemények?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 21:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
Azért azt lássuk be, hogy a NASA amit csak tud eltitkol..... a pápa meg azt mondja, hogy adjuk oda a szegényeknek a "felesleges" pénzünket, miközben Ö nagysága egy szín arany trónon csücsül..... ezzel most nem azt akarom mondani, hogy higgyétek el, hogy van null sík, hanem csak úgy általában véve.....
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
előző voltam, benzin ára*
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
39%
csak egy kicsit gondoljatok bele, ha a NASA elmondaná mind azt, amit tud milyen szintű tömeghisztéria lenne.... többek közt a TV az egyik ilyen fegyver, mert a lényeges dolgokról elvonja a figyelmet.... de akinek van egy csöppnyi agy az szerintem ezt már tudja.....
2012. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 tabaki ***** válasza:

"szerinted az index.hu milyen szinten árulná el..."


Távol álljon tőlem, hogy őket reklámozzam, na, szépen vagyunk, más se hiányzik... Ha viszont Kérdező némi ismeretet akar szerezni a lánclevelek, álhírek és az emberi hiszékenység lélektanáról, a linkelt oldalon bőségesen talál, és akkor talán nem kap minden eléköpött idétlenségen.

Hogy ne érezd csorbítva a magad igazát: Hát ki értene jobban az álhírekhez, mint aki stb. :)


Amúgy az tetszik, hogy a NASA meg a pápa (+Rihanna) foggal-körömmel akadályozza ennek az információnak a kiszivárgását, de Vanek úr és a hupikék törpikék valahonnét mégis megszerezték, és most az egész világ tud róla.


Hej, pedig nagyon fontos lett volna, nehogy pánik törjön ki a teljes káosz és valószínű pusztulás előtt. Mégse mehetünk úgy a végromlásba, mint akit szalajtottak...

2012. dec. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
igen,13-ad,tudjuk,hogy: NEM VAGY NORMÁLIS:)
2012. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hamarosan kiderül hogy ez az egész egy baromság.
2012. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha a NASA elmondaná mindazt amit tud, az a tömegekből csalódottságot és ásítozást váltana ki, nem hisztériát. Addig jó nekik, amíg fantáziálhatnak mindenféléről, amit a való életből hiányolnak.
2012. dec. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mondom én hogy baromság :DD reggel kinézek az ablakon, nem látok semmi furcsát, még mindig állnak az épületek és fel is keltem...szóval XD
2012. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ha jól hallottam, akkor a nullsík egy olyan sík, ahol nincs elektromos áram.

Nos, ha ez így van, akkor ott nincs anyag sem, mert az elektromos áram úgy működik, hogy az elektronok gyorsan mozognak. Az elektronok mindig is mozognak, ha megállnának, akkor minden elektronokra és protonokra bomlana.

Vagyis, ha belépünk a nulltérben, akkor azt nem fogjuk megérezni, mert nem is fogunk létezni.

2012. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 tabaki ***** válasza:
Hát ez a gyanús, én nem is érzem!
2012. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!