Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Volt olyan aki megjosoltatta...

Volt olyan aki megjosoltatta a babajat, vagy csak a születesi datumat, stb?

Figyelt kérdés
Vagy akar agykontrollal probalkozott, vagy szammisztikaval, vagy nem is tudom... oly sok minden lehet. Picit maszunk bele ebbe a misztikus vilagba... :)
2009. jún. 23. 17:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem a Maxima c. újságban az éves horoszkópom így kezdődött: "Már kőröz a gólya!"....Januárban teherbe estem és okt. elejére várjuk a babát. Előtte nem sikerült mert PCOS-em van. :)
2009. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Végig agykontroloztam a terhességet, h könnyű, gyors, problémamentes szülés legyen, 3 és fél óra alatt lett meg, 5 nyomásra.

Elötte megjósolták, h egy exemtől lesz babám, aki még mindig szeret, és ő számomra az igazi, ez is bejött. Egy évet tévedett, de bejött.

Szülés alatt édesanyám végig Armisael nagyalhoz imátkozott.

Amikor megszületett a kisfiam, meghalt nagymamám egy hétig mindennap megjelent nekünk.


Talán most ennyi:)

Kattant anyuka:)

2009. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én is éves horoszkópot olvastam,amiben az szerepelt,hogy tavasszal gyermekáldás várható.Márciusban terhes lettem.
2009. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia mi idén szeretünk volna babát azt irta a horoszkopunk a párommal hogy ebben az évbe gyermekáldsrol számolunk be a családnak egy másik pedig hogy májusan nagy esélyem van teherbe esni és májusba terhes is lettem..:-))/Első próbára lehet véletlen!/
2009. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Egy ismerősöm pszichotronikával foglalkozik és ő kb. 2 éve megmondta hogy kb. ilyenkor fiam születik. Véletlen volt? Nem tudom, de azért bejött.
2009. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én jósnőnél jártam novemberben,mert majdnem elhagytam a férjem más miatt.Ő azt mondta,hogy együtt maradunk,és spontán terhes leszek,amit nehezen hiszek majd el.Így lett,amit mondott bejött.10 évet vártunk babára,jártunk évekkel ezelőtt lombikra is,de a sok kudarc miatt feladtuk.És most terhes vagyok,nagyon örülünk neki.
2009. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én tavaly novemberben elkeveredtem egy jósnőhöz és ő azt mondta,hogy forduljunk orvoshoz,mert természetes úton nekünk nem lehet gyerekünk.Azt is mondta,hogy csak a 2. lombik marad meg.Teljesen kibuktam,mert már egy ideje próbálkoztunk,erre március elején kiderült,hogy 6 hetes terhes vagyok....Na ezek után nem hiszek ezekben!!!!!
2009. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!