Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek igaz, hogy 2012-be...

Szerintetek igaz, hogy 2012-ben azaz 1 év és 1 nap múlva vége a világnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen a világnak vége lessz, de nem a földünknek. Megint egy nezet, civilizáció eltünik. De tulélők mindig vannak.
2011. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

BAROMSÁG

NEM LESZ VÉGE A VILÁGNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44

2011. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ma 15:21


Rendesen be vagy szarva attól, hogy vége lesz mi? :D

2011. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nézz vissza 1990-ig, kb. 15x jött már el a világ vége!!

Mindig kitalálnak vmit!!

Egyszer biztosan vége és lehet, hogy éppen akkor lesz, de

már csak azért is kétlem, mert ezt megint csak kitalálta vki. és annyira várják az emberek.

Szerintem akkor fog eljönni, amikor az emberek épp nem számítanak rá.

A 2000. évre volt a legnagyobb jóslat, aztán mint ahogy eddig bármikor, nem jött el!!

2011. dec. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Azt észrevettétek, hogy amióta kijött a 2012 Világvége című film, mindenki azzal van elfoglalva hogy tényleg lesz e?

Én személy szerint nem hiszem el bár az még a jövő.

Az hogy mondják hogy lehet napkitörés, tsunami egyebek az meg csak találgatás mert eddig nem volt akkora napkitörés most pont történni fog valami és olyan napkitörés lesz hogy a plutoig elér.Tehát így higgyen mindenki a világvégében!

2011. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

A maják szerint most a Nap ötödik korszakában élünk. A mostani embert négy korábbi emberi faj és civilizáció előzte meg. A jelenlegi, ötödik korszaknak a maja-naptár szerint különleges jelentősége van, mert nem csak az i.e. 3114-től számított 5125,4 év jár le, hanem egy nagyciklus (25 625 év - ez egy precessziós ciklus, ennyi idő alatt tesz meg a Föld egy teljes kört az állatövi jegyekben) valamint a 113 972 éves világciklus is.

A maják felfogása szerint az emberi civilizációk sorsát nem önmaguk, hanem bizonyos kozmikus törvényszerűségek uralják, amelyek szoros összefüggésben vannak a Nap kozmikus körpályájával.


2012. december 22-én a maják szerint kozmikus kapcsolat jön létre a Vénusz, a Nap és a Fiastyúk (Plejádok) között. A Nap ekkor nem csak a közismert téli napforduló csúcspontján tartózkodik, hanem a Tejút és az égi egyenlítő keresztútján. A maják ezt a pontot a "Szent Fa" néven említik és a mi Világunk középpontjának tekintik.

Ez lesz az a pillanat, amikor a Föld bolygó a Plejádok Alcyone csillaga körüli 25 625 éves keringési pályájának végpontjára érkezik.

Ugyanebben a pillanatban, ezzel tökéletesen szinkronban a Plejádok egész csillagrendszere a Galaktikus központ körüli 225 millió éves keringési ciklusának végére ér sőt az egész Tejút Galaxis ls éppen abban a pillanatban jut majd el egy ennél végtelenül hosszabb keringési pályája végpontjára a Nagy Központi Nap körül.


Olyan ez, mintha egy különleges kozmikus spiráltánc záróakkordja hangzana fel a térben

Létezik galaxisunkban egy övezet, az úgynevezett Photon öv. Napunk 2000 évig tartózkodik a Photon övön belül és 11 000 évig azon kívül. Ahogy a Nap megközelíti a Photon övet a Föld a keringési pályáján kb. 20 éven keresztül ki és be lép a Photon övbe. Az 1987-es év volt, amikor a 11 000 éves ciklus után a Föld ismét belépett a Photon övbe és azóta egyre növekszik az az idő amíg ott tartózkodik, egészen 2012-es év téli napfordulójáig, amikor a Föld teljes pályája a Photon övön belül lesz és ezzel a Nagy Ciklus befejeződik.

A maja naptár is itt végződik. Egy új korszak köszönt az emberiségre.

ez is egy verzió.

2011. dec. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
sajnos nem lesz vége ...
2011. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én meg tudok egy jó kis maja biztos bunkit.

Amúgy a maják ősi szelleme él bennem,engem bízott meg a maja isten,hogy hagyjak meg kiválasztottakat az újkornak.

Úgyhogy,aki velem akar jönni,hogy megérje az újkort,annak vagyontalanul és a nőknek még anyaszült meztelenül kell belépnie a szentélyembe.

Mivel voltál olyan bátor és el merted dobni anyagi javaidat,ezért a maja isten megajándékoz téged egy csodával.(De erről majd jövő karácsonykor...)Lehet,hogy királlyá tesz.Ki tudja?

Az anyagi javakat pedig nálam kell elhelyezni.Én nyújtom majd át az isteneknek,hogy bebocsátást nyerjünk.

Na???

Ki jön velem???

Hurrrráááááá!!!!

2011. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 jenni0407 válasza:
sZERINTEM EZ HÜLYESÉG A VILÁGNAK NEM LEHET CSAK UGY VÉGE PL CSAK AKKOR HA WALAMI SULLYOS GOND VAN REPEDEZIK A BOLYGO Xd WAGY ILYENEK Xd NEM AMUGY TÉLLEG SZERINTEM NEM LESZ VÉGE A VILÁGNAK BÁR TÖRTÉNT 2010 2011 BEN EGYPÁR DOLGOK AMIK UTALHATNÁNAK RÁ PÉLDA WÖRÖSISZAP ÁRVIZ TOKSIMAI ATOMERŐMÜ FELGYULLADÁSA KINÁBAN ÖZÖNVIZ SZOVAL NINCS KI ZÁRVA DE A VILÁGVÉGÉHEZ NYOMOS OK KELL...:)
2012. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A Világnak sajnos vége lesz.Lehet hogy akkor,lehet hogy ma!!!De lehet hogy holnap,vagy 5 perc mulva.Na de mindegy,Te is ugyanúgy megfogsz halni mint a többi ember!!
2012. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!