Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » 83. 08.17 születésű nő vok,...

83. 08.17 születésű nő vok, valaki megtudná jósolni teherbe esek e még ebbe az évbe?

Figyelt kérdés
Mert már február óta probálkozunk a párommal és semmi.
2011. máj. 21. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hiszel benne, hogy teherbe fogsz esni?
2011. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hiszek,de még mennyire
2011. máj. 21. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

IQ 80 alatt nem kellene. Ilyenből sajnos van elég.

Nem akarsz megtanulni előtte legalább magyarul?

2011. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
ha megduglak,teherbe fogsz.
2011. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
akkor szokott sikerülni, ha a pár teljesen (de tényleg szívből) elhiszi, hogy teherbeesnek, és ha nem görcsölnek rá, mikor elmúlik a görcsös akarás
2011. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha mégsem sikerül, akkor elmennék pszichológushoz, mert aki igazán ért hozzá, az tud ezen segíteni
2011. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a jóslatokat. Én kíváncsiságból elmentem augusztusban. Azt mondta januárig teherbe esek és kislányom lesz. Azóta se vagyok az. Februárban egy ismerősöm, aki jósol embereknek kivetette a kártyát és szerinte 3-4évig biztos nem lesz másik gyerekem. Pár hete egy látó( vagy mi) szerinte 2-3 év múlva fog megszületni,ha engedjük. Ahány ember(jós,látó,stb.) mind mást mond. Ne higgyj senkinek. Szívből akarjátok mindketten és ha eljön az ideje kismama leszel. Orvosi vizsgálat nem árt,ha 1 évig nem jön össze a baba.

Sok sikert!

2011. máj. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyet nem lehet, nem szabad megjósolni!! Én, amikor a tarot-t tanultam, alapvető lecke volt, hogy születéssel és halállal kapcsolatban nem mondhatunk semmit, még akkor sem, ha látunk ilyesmit a kártyában. Ugyanis ez a két dolog - hogy mikor, miért és hogyan születünk és halunk meg - nem az emberek befolyása alatt áll. És ember Isten dolgába nem szólhat bele!

De olyat például meg lehet nézni a kártyában, hogy mit kell tenned (fizikai és hozzáállás-beli változások), hogy alkalmassá válj egy kisbaba vállalására.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. máj. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor ha tudod megnéznéd?
2011. máj. 27. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

:) Hát, így neten keresztül nem. A személytelen, szemfényvesztős műjóslást inkább meghagyom az ezoTV-nek. :))

De ha szeretnél jönni hozzám kártyát rakatni, írj egy privátot, és megbeszéljük.


További szép napot!

ParlanDo

2011. máj. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!