Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Holnap vilagvege?

Holnap vilagvege?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 21:01
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
2011. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha igen, akkor előtte bebaszok egy jót és részt veszek egy orgia partyn, miközben tüdőrákot kapok a sok cigarettától/pipázástól.

Ha meg nem, akkor csak simán rothadok a melóhelyemen.

2011. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
100%
Legalabb nem kell befejeznem a portfolios dolgozatomat, amit hétfon kell(ene) leadnom, és még nem allok vele sehogy.
2011. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Úristen, elkezdődött, besz*rt itten a Comedy Central.:S
2011. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
00:08 Igen én is azt néztem, erre elmegy a kép és csak feketeség... hát mi más jelentené a világvégét ha nem ez? Ez az első jel :/ Szerintem én gyorsan megtérek, még van egy kis idő :D
2011. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%

Gyerekek, én túléltem :D

És a Comedy Central is visszajött :DD

2011. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tasula válasza:

Ha igen, akkor én megint elkéstem, mint mindig mindenhonnan.

Na mindegy, majd máskor.

2011. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Mély szomorúsággal töltött el az eset. Sok hiszékeny eladta vagyonát, promótálta az időpontot, felmondott munkahelyén, stb. Az amerikai ateisták egy része összegyűlt, hogy ha igaz a mendemonda, a bigottak eltávozását ünnepelhessék, vagy ha mégsem, röhöghessenek egy jót. Sajnos nekem nincs kedvem nevetni a történteken, mert így a legegyszerűbb lejáratni Krisztus tervét. A Sátán korábban már elérte a középkorban, hogy külsejét lejárassa az egyház, és a művészek által, a különféle szarvacskás patás ábrázolásmódokkal, noha a Bibliából tudjuk, hogy Sátán a Világosság Angyala volt, a legszebb teremtmény, és ha allegórikusak akarunk lenni, inkább egy jóvágású, öltönyös, jófej marketingeshez hasonlíthatnánk manapság.


A mostani esettel még nevetségesebb lett a Krisztusi terv, mert nyilván sokak számára kifelé ez keresztény "akció" volt, így is jegyzik majd meg, és egyre inkább komolytalanná válik Isten valóban bekövetkező Ítélete, ami voszont váratlanul éri majd az emberiséget. Azt akarom mondani ezzel, hogy a Bibliából nem lehet kideríteni, mikor is lesz ez a nap/óra. Mindössze jeleket ír a Jelenések könyve, és több helyütt kijelenti a Biblia, hogy az "órát és napot csak az Atya tudja", az ő kezében van. Tehát alapból kudarcra volt ítélve minden efféle próbálkozás, ami fanatikus hülyékké titulálásunkat vonhatja maga után. A lényege ennek a bekezdésnek, hogy nem lehet, nem volt Istentől vezérelt gondolat a fenti próbálkozás, nem kompatibilis a Bibliával.


Összefoglalva: azt hiszem (remélem) a téma minden hívő olvasójának véleményét közölhetem most: elzárkózunk, elvetjük az Ítélet napjának olyan jellegű előrejelzését, ami bármilyen pontosságú időtartamra kiszámítható. Továbbá, a hívő, aki ismeri a Bibliát, és az újjászületésekor megkapott Szentszellemen keresztül Istennel tartja a kapcsolatot, és értelmesen áll hozzá a Krisztusi név megéléséhez, nem várt és nem is fog várni ilyen előrejelzések alapján semmit (értsd: nem csalódtunk tegnap, amikor mégsem történt semmi). A hívő embernek mindig készen kell állnia ahhoz, hogy Isten színe elé álljon, különben "kitombolhatná" magát, hogy rövid legyek.

2011. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Ausztráliában már holnap van...
2011. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Most akkor mikor lesz vége mindenek? ma már az a holnap van??? :O Mert még meg akarom nézni a Barátok közt következő részét :D
2011. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!