Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mikor lesznek fent Neptunon...

Mikor lesznek fent Neptunon az Állam- és jogelmélet valamint a Közigazgatási büntetőjog II. tantárgy vizsgaidőpontjai?

Figyelt kérdés
Illetve mik a pontos vizsgaidőpontok? Május 17-én nem érek rá, akkor van apukám szülinapja :S
2011. máj. 1. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt most kártyából olvassuk ki vagy vizeletből?
2011. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ez kemény... legalább ha megmondanád, hogy hova jársz? De szerintem még a május 17-ei héten szorgalmi időszak van, legalábbis nálunk még igen...
2011. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt most ne vedd sértésnek, de apukád szülinapjának mi köze ehhez az egészhez? Ha csak akkor van lehetőséged (vagy neked akkor a legelőnyösebb) vizsgázni, csak megérti, nem?

A másik meg, hogy az ilyen kérdéseket az ember első körben a csoporttársaknak, tanároknak teszi fel, aztán esetleg tanszéken, dékáni hivatalban, TO-n stb. Ez lenne az utolsó hely, ahonnan a választ várnám.

2011. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A dékáni hivatalban már szóltam, hogy aznap van apu szülinapja, azt mondták már többen jelezték, hogy ugyanez a problémájuk, azért kérdezem itt. Nem csak én járok ebben a cipőben (elég gyakori a lábméretem)
2011. máj. 1. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyse hiszem el, hogy ennyi IQ-val jogra jársz.
2011. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed 160 ponttal is járhatsz jogra, csak el nem végzed. Sajnálom, de tegyétek át apukád szülinapját máskorra, biztos tudod hogy kell elintézni az anyakönyv módosítását.
2011. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hahahahahahahh az utóbbi két válaszolónak üzenem, hogy ha ti ezt komolyan veszitek akkor nektek sincs annyi eszetek, hogy jogra járhassatok. :DDD
2011. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez hüje
2011. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!