Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Van Esztergom környékén jó jósnő?

Van Esztergom környékén jó jósnő?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Esztergomban tudok nagyon jó asztrológust.
2011. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Merre? És mennyibe kerül?
2011. márc. 31. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz privit adok hozzá elérhetőséget. Tőlem soha nem kért pénzt, illetve azt mondta, hogy ha úgy gondolom hasznos volt a tanácsa és megengedi az anyagi helyzetem, akkor adjak. Én szoktam neki adni, főleg hogy látom mennyi munka van, mire a képletemet végigelemzi és megbeszéljük, különben nem lenne nyugodt a lelkiismeretem. Így 3000 Ft-ot szoktam neki adni, ha megyek, de bármikor kereshetem tanácsért e-mailben vagy telón.
2011. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
olyan a világon nincs...
2011. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, de mivel nem jót jósolt, kipontozták.
2011. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó jósnő, akkor tudja, hogy keresed, és majd Ő megtalál! :)
2011. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetőleg olyat keress aki 20 millióér veszi le a rontást, meg olyan nagylelkű, hogy a gonosz által megszállt arany ékszereidet magánál tartja örökre.
2011. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Megkaphatnám én is annak a jó esztergomi asztrológusnak a címét? Szeretnék én is elmenni hozzá.

Köszönöm!

2011. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!