Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki regizett már az ezo-tv...

Valaki regizett már az ezo-tv honlapján?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert bankkártya számot kér.Jó az ha az ember kiadja?
2011. márc. 22. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne add meg! Ne regisztrálj!!! Nem tudom, mi célod van a regeléssel, de bármi is az, nem ér annyit, hogy beírd a bankszámlaszámodat!
2011. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zoltan kvantumfizikus


Azért akarják, hogy beírd a bankszámlaszámodat, hogy abból finanszírozzák a pénzenergiát:D.

2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó tetszett xD

Amúgy az egész ezo-tv egy nagy vicc. Természetesen létezik jóslás ismerek is olyat aki tényleg tudja használni a sors megismeréséhez szükséges eszközöket. Tv-n keresztül lehetetlen jósolni, úgy hogy csak a hangját hallotta az "áldozatnak" telefonon keresztül.

2011. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Zoltán kvantumfizikus válasza


Valójában ezt én sem értem, hogy a tv-n keresztűl hangból hogyan lehetséges jóslás. Egyszer mondta darabari, hogy valami megérzés van. Megjelenik előtte az asztráltest és már kártyák nélkül látja a jövőjét. De akkor minek vet kártyát ?


Miért nincsen egy valódi jósokból álló szövetség vagy szakszervezet ami ilyenkor tíltakozna és nyilatkozatot adna ki.

2011. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez az asztráltest kivetülés csak úgy lehetne lehetséges ha vagy az ezo-tv-s jósok lennének hatalmas mágusok vagy a betelefonálok. Kétlem hogy bármelyik variáció igaz lenne.:)
2011. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiszek a jóslásban és az ezoterikában..de ugyan hangon keresztül mégis hogy lehet jósolni tvbe?:) személyesbe hiszek..szerintem ne add meg banszámládat,ezek csalók,én nem bizok bennük...az egész bagázs:)
2011. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ha annyira tudna jósolni, az emberi mivoltja miatt napi szinten kaparósozna/lottózna stb de mivel nem tud ezért szimpla kis emberismerettel és pszichológiával ráveszik az embereket h telefonáljanak/reggizzenek stb és az őket fossza meg a pénzüktől...

ez olyna mint a kinai piac... a Sumsung tv-re azt mondják neked h Samsung, csak elfogyot az a betű...

2011. ápr. 21. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!