Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha megjósolnak vmit, azért...

Ha megjósolnak vmit, azért kell is tenni vmit, hogy teljesüljön?

Figyelt kérdés
Áprilisra jósoltak munkát, természetesen én is keresem több helyen is, vmi biztos összejön.
2011. febr. 28. 13:04
 1/6 Bretso ***** válasza:
49%
Nem kell, sőt egyenesen tilos tenni érte valamit. Ha megjósolták úgy lesz. Tehát ülj otthon, tv-z, egyél-igyál, DE munkát ne keress. Áprilisban felhív a munkamanó és felajánlja neked álmaid állását, mint a mesében, így lesz bezony.
2011. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jóslást jövőbelátásként fogadjuk el, akkor azért be kell kalkulálni, hogy a jövő az csak lehetőség, nem pedig kőbevésett predesztináció. Tehát szerintem tenni is kell érte. Hiába jósolja meg valaki, hogy nyersz a lottón, ha nem lottózol. Érted?
2011. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjósolják, hogy menyered az 5-ös lottót, akkor ha nem veszel soha lottójegyet, nehezen fog összejönni...
2011. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem kell érte semmit tenni...
2011. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ápra szerződésest jósoltak, gondoltam kiközvetítenek közmunkára (azért nem nekem kell tennem), és okt-től jósolják a tutit.
2011. febr. 28. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Pff, mondom ücsörögjél csak otthon nyugodtan...
2011. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!