Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jászberényi jósnőt keresek....

Jászberényi jósnőt keresek. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
nem vagyok kíváncsi véleményekre ezzel kapcsolatban. ha a véleményed az hogy a jósok kóklerek, hogy hülyeség az egész és pénzkidobás, akkor jobb ha nem is írsz, mert NEM VAGYOK RÁ KÍVÁNCSI!!!
2011. febr. 18. 19:40
 1/4 SirVivor válasza:
Találtam neked egy párat, de nem adok konkrét választ, hogy megtanulj önállóan keresni. Írd be a Google-be (google.com), hogy "Jászberény jósnő". Ilyen egyszerű.
2011. febr. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az oké... fórumokat én is találtam, és írtam is priviben azoknak akik tudnak elérhetőséget, csak hogy nem válaszoltak... ugyanis ezek többségben 2008-2009-esek voltak, így gondolom nem gyakran járnak fel a fórumra. azért gondoltam, hogy majd itt talán segít valaki :)
2011. febr. 19. 12:17
 3/4 SirVivor válasza:
100%
Értem. A bölcsességem sajnos eddig terjedt. :-) Esetleg még a Wikipédia Tudakozóban meg lehet kérdezni, hátha van valami tippjük, de ott is írd le, amit nekem a kommentben.
2011. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kriszti te vagy az?
2013. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!