Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jött be valakinek jóslat?

Jött be valakinek jóslat?

Figyelt kérdés

Nemrég tenyárjósolt egy idős cigányasszony és többek közt (pl hogy rosszban vok a barátnőmmel de amúgy jókedvű jellem vagyok - ezek mind igazak voltak), és pl mondta hogy 84 évig fogok élni, nagyszüleim elég sokáig éltek (olyan 78-80-84 évig éltek, ill ma is élő nagyapám most lesz 91.)


tudom h mindenki azt mond amit akar de valahogy meglepett amiket mondott még, így ismeretlenül, mintha kiolvasta volna a szememből.


2011. febr. 17. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már jött be.
2011. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem,
2011. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon rafinált emberek! Általában azzal szoktak bevágódni a kuncsaftoknál, hogy nagyon jó ember ismerők illetve jó megfigyelő képességeik vannak.. Mikor mondja mi a helyzet mond vagy 80 dolgot.. Ebből, ha eltalál (márpedig el szokott..) kb. 40et már jó és te el fogod neki hinni...

És általában nem mond semmi túl konkrét dolgot, ha pedig igein azt csak a nagyon távoli jövőre...

Mamáék asztalt táncoltattak.. Nekik kikopogta az asztalka, hogy ki hány évig fog élni, kinek hány gyermeke lesz és ki lesz a férje... Eddig azt mondta a mama, hogy minden bejött, viszont nem akarja elmondani, hogy mennyit kopogott neki az asztalka, mikor megkérdezte hány évig is fog élni... Szóval elég kétes a dolog...

2011. febr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mirk ***** válasza:
A jóslatok bejönnek, ha okosan jósolsz.
2011. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy március közepei jóslatom van még várom az eredményt.
2011. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jutttka válasza:
Nekem a páromnak jósoltak kb. 10 évvel ezelőtt.Akkor még a volt feleségével élt és 2 kislányával.Azt jósolták neki,hogy össze fog ismerkedni egy szőke lánnyal akitől születni fog egy kisfia.Eltelt x év és a jóslat beteljesült.Én egy szőke nő vagyok,és 2 évvel ezelőtt született egy közös gyermekünk aki történetesen egy kisfiú lett.
2011. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

en tavaly augusztusban josoltattam a noveremmel egyutt , nbeki mar 80 szazaleka bejott , mikor mar kezdtem nem hinni abban hogy nekem nem jon be semmi, megis kezdenek bevallni a joslatok

jokat josolt ugyhogy alig varom hogy a tobbi is beteljesedjen

2011. febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!