Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hogy kell cigány kártyából...

Hogy kell cigány kártyából jósolni? Hol lehet kapni Szegeden?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Na, ma inkább hagyjuk a cigányokat...
2011. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de nem teljesen a kérdésedre fogok válaszolni. Van egy aranyszabály, amit minden kártyajós betart.

Cigány kártyát SOHA NEM VEHETSZ MAGADNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt mindig kapnod kell valakitől, ellenkező esetben nem működik/rosszul működik/működésével rosszat okoz! Szóval ne vegyél magadnak ilyet.



A legjobb módja a megtanulásának, ha keresel valakit aki ért hozzá és ő elmondja/megtanít. Egy kis érzék hozzá nem árt.

Remélem azért egy kicsit tudtam segíteni.

Sok sikert hozzá! :)

2011. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
100 Ft-os boltban láttam már néhányszor.
2011. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!

Remélem, hogy egy kicsit is tudok segíteni neked.



Az Úr Jézus egész életében harcolt a gonosz lélekkel. Tudta, hogy olyan ellenség ő, akit nem lehet figyelmen kívül hagyni, mert befurakodik az apostolok közösségébe is. A gonosz lélek a súlyos bűnök, a rossz szokások és a mély sérülések, stb. által kötözi meg az embert. A megkötözés azt jelenti, hogy az ember éveken keresztül nem bír kilépni a rosszból, a reménytelenségből, a rettegésből, a bűnből. Nem tud Isten felé lépni, nem tud a szeretetben növekedni, egy helyben topog, és úgy érzi, egyre tehetetlenebb.

Már az Ószövetségi törvény is felhívta Isten gyermekeinek figyelmét az okkult veszélyekre:


„Ne akadjon közted senki, aki fiát vagy lányát arra készteti, hogy tűzön menjen át, aki jövendőmondásra, varázslásra, csillagjóslásra vagy boszorkányságra adja magát, aki bűbájosságot űz, szellemet vagy lelket kérdez, aki halottat idéz. Mert aki ilyet tesz, utálat tárgya az Úr szemében”. (MTörv 18,10-12)



NE AKADJON KÖZTED SENKI, AKI FIÁT VAGY LÁNYÁT ARRA KÉSZTETI, HOGY TŰZÖN MENJEN ÁT, AKI JÖVENDŐMONDÁSRA, VARÁZSLÁSRA, CSILLAGJÓSLÁSRA VAGY BOSZORKÁNYSÁGRA ADJA MAGÁT, AKI BŰBÁJOSSÁGOT ŰZ, SZELLEMET VAGY LELKET KÉRDEZ, AKI HALOTTAT IDÉZ. MERT AKI ILYET TESZ, UTÁLAT TÁRGYA AZ ÚR SZEMÉBEN”. (MTÖRV 18,10-12)


Mindezekhez hozzá lehetne venni azokat a pszicho-technikákat, ezoterikus tanfolyamokat, jóslásokat, horoszkópot, „energiát” sugárzó köveket, stb., amelyekkel kibővült az okkult jelenségek listája. Akinél nem Jézus van a középpontban, annál előbb utóbb a gonoszlélek veszi át a hatalmat és az irányítást.

„Az Antikrisztus: tagadja az Atyát és a Fiút”. (1 Jn 2,22)

Sokszor ártatlannak tűnő játéknak gondolja valaki például a jóslást, amivel izgalmat lehet belevinni unalmasnak érzett életébe. De a folytatás sokszor idegklinika, álmatlanság vagy félelmek. És akkor mi értelme az egésznek, ha az életet még nehezebbé teszi, és elfordít Istentől!

De az is előfordult, hogy valakit a gonoszlélek teljesen eltávolított Isten szeretetétől, és valami sötét bálványimádásba vezette.

A hosszan tartó halálos bűnök is lehetnek a gonosz eszközei: alkoholizmus, kábítószer, szexuális bűnök, stb., egészen eltávolítják az embert még a hit vágyától is. Mindezekre van gyógyulás: egy pap, vagy egy imacsoport imáját kell kérni, hogy az Úr adja meg a szabadulást. A szentgyónás után magának a megkötözött személynek is meg kell tagadnia minden kapcsolatot a gonosszal. Például lehet így is:

„Jézus Krisztus nevében most elvetem a gonosz csábító varázsának minden formáját, és nem engedem, hogy a bűn uralkodjon rajtam. Elutasítom a sátánt, az ő mindenfajta működését és üres ígéreteit. Mennyei Atyám, kérlek, bocsáss meg nekem, rokonaimnak, őseimnek, mivel megengedtük, hogy Jézus elleni gonosz erők uralkodjanak bennünk. Elutasítok minden nyitottságot és kíváncsiságot az okkultizmus iránt, minden hamis imádatot és a mágia minden ígéretét. Elutasítok minden olyan erőt, amely Isten erején kívül van, és minden olyan tiszteletet, áhítatot, amely nem adja meg Jézusnak, mint Isten Fiának az igazi tiszteletet. Különösen elutasítom…(például az asztrológiát, reikit, spiritizmust, kártyavetést, stb.). Jézus nevében megtörök minden átkot, amely ellenem vagy családom ellen irányul, és megállítom azoknak az átkoknak a folyamatát, amely esetleg őseimen keresztül rám szállt. Szerető Istenem, tisztíts meg engem és családomat a gonosz lélek minden szennyétől és mesterkedésétől! Köszönöm, hogy megszabadítottál. Ámen." (Linda Schubert: A csoda órája, 14-15. old.)


Remélem, hogy egy kicsit is tudtam segíteni neked,

a többi a te döntésed.


Áldott napokat neked!

2011. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Ha megfigyeljük erkölcsi életünket, felismerjük, hogy némely területen, éveken keresztül nem tudunk változást elérni. Ez mindaddig tart, amíg föl nem ismerjük bűneink főbb gyökereit. Ilyen gyökerek, vagy bűnforrások lehetnek a csalódások, lelki sérülések, félelmek, súlyos büntetések emléke, vagy éveken át tartó gúnyolódás, molesztálás, harag, ön-elutasítás, stb.


• Csalódások: a kisgyermek előtt a szülők abszolút mércét jelentenek. A jó megtestesítői. Ha a gyermek 1-6 éves korában tapasztalja, hogy szülei durván veszekednek, bántalmazzák egymást fizikailag, vagy akár el is válnak, ez mély csalódást és lelki sérülést okoz benne.

Akit gyermekkorában gyakran kigúnyoltak, emberkerülővé válik, kisebbrendűségi érzései lesznek. Ez éveken keresztül visszahúzódóvá teszi. Például kicsúfolták testi hibája miatt, vagy szórakozottsága miatt „butának” nevezték, aki „nem viszi semmire.” Az emberkerülés önmagában nem bűn, de bűnné válhat, ha emiatt szeretetlen, bántó, megvető gondolatai lesznek mások felé. Ezek a gondolatok mindaddig nem múlnak el, amíg Jézus szeretete által meg nem gyógyul a csalódás, és az illető szívből meg nem bocsát.


• Teljesítmény-centrikus gondolkodás is lehet bűnforrás. Sikeres szülők gyakran követik el azt a hibát, hogy magukhoz mérik gyermeküket. Csak akkor fogadják őt el, ha a maximumot nyújtja. Felnőtt korára az ilyen ember állandó hajszában él, külön munkákat vállal, elhanyagolja és megveti a lelki dolgokat és mások szeretetét, mert mindez hátráltatja az egyre nagyobb teljesítmények elérésében. Ez már bűnné válhat.


• Szeretetlen környezet is lehet bűnforrás. A nagyon szigorú apa, vagy érzelemsivár környezet elindíthatja a gyermekben az önkielégítés bűnét. Ez önmegvetést, kommunikációs zavart, bizonytalanságot és akaratgyengeséget eredményezhet. Ha nem gyógyul meg benne a félelem érzése, a kisebbrendűségi érzés, a kielégítetlen szeretetvágy, Isten szeretetének megtapasztalása által, akkor lehet, hogy a szexuális bűn egész életét végigkíséri.


• Méhen belüli sérülések is lehetnek bűnforrások. Amikor valaki „váratlanul jön”, és ezen az anya bosszankodik, dühöng, elutasítja gyermekét, sőt születése után gyakran szemére hányja, hogy „miért jöttél,” „sokba kerülsz”, „tönkre teszed az életemet,” ezek a szavak nagy rombolást végezhetnek a gyermek lelkében. Felnőve elutasítja magát, (ha lány gyűlöli az anyaságot), haragszik szüleire. Előfordul, hogy öngyilkos akar lenni, közömbösséget érez, depressziós lesz, önmagát teljes elhanyagolja, esetleg bűnöző életet kezd.


• Szexuális sérülések is lehetnek bűnforrások. Valakit az utcán szexuálisan zaklatnak, esetleg megerőszakolnak, vagy a család egyik „jó” barátja szexuálisan közeledik hozzá, vagy a nagyapa 10-12 éves unokáját szexuálisan bántalmazza, esetleg megerőszakolja. Ilyen esetben az is nagy sérülést okozhat, ha az édesanya nem áll mellé, hanem kineveti, vagy megveri, mert nem hiszi el, amit mond. Sokszor az is megtörténik, hogy a gyermek nem meri elmondani mi történt, mert megfenyegették. Ezért magába zárja fájdalmát és közben mélységesen megsérül. Szégyelli női mivoltát, felnőve gyűlöli vagy túlzottan keresi a szexualitást, megveti a férfiakat. Ha a sérülés nem gyógyul meg, egy életen át hordozza ezeket a negatív magatartásformákat.


• Öröklött rossz tulajdonságok is lehetnek bűnforrások. Valaki például uralkodó természetet örökölt. Erőszakos viselkedésével tönkreteszi a családi békét, megalázza házastársát, és a gyermekeit is, ha azok nem akarnak neki igazat adni. A család tagjaiban állandósul az elfojtott harag, feszültség, ami esetleg italozáshoz vezethet, vagy gyűlölködéshez, vagy betegségekhez.

Jézus örömhíre az, hogy mindezek a sérülések meggyógyulhatnak. A Szentlélek ereje által Isten végtelen szeretete, együttérzése, irgalma, elfogadása és vigasztalása behatol a szívünkbe, és így már el tudjuk engedni a sérelmeket és a csalódásokat. De ez nem megy egyszerre. Lehet, hogy hónapokon át kell imádkoznunk gyógyulásunkért. De néhány hét, vagy hónap után észrevesszük, hogy „kivilágosodott,” eltűnt nyomasztó szomorúságunk, a lelkünk „felszabadult” bűneink és sérüléseink emlékétől.


(Forrás:MEGHÍVÁS AZ ÉLETRE: Katona István

Kunszabó Zoltán)

2011. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Lopj magadnak egyet, aztán meglátod...
2011. jan. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!