Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Különleges vagy nem?

Különleges vagy nem?

Figyelt kérdés

Nos én jósként dolgozok és már régóta használok cigány és tarot kártyát.

az érdekelne engem hogy szerintetek elkezdjeke egészséget TAJ kártyából pénzügyi dolgokat pedig ADÓ kártyából jósolni??


2010. dec. 16. 09:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:D::DXD már aztis ellehet adni?:D

érdekelne ki a tulajdonos:D

2010. dec. 16. 16:51
 12/15 anonim ***** válasza:
azt írja az első hogy az uccsó 3 számot kell összeadni és annyi év múlva annyi pénzem lesz.tehát nekem 098 az az 17 misim lesz 17 év múlva??De honnan kell számolni??Ha a születésemtől akkor az a misi szépen eltünt...
2010. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

hát onnantól kell számolni ahonnan te elkezdel dolgozni:D

a pénz lesz annyi :D csak szépen leadózod meg ilyenek:DXD

2010. dec. 16. 17:42
 14/15 BlackSword ***** válasza:
Persze... Szerinted mennyibe kerül a közbenyomott reklám másodpercenként??? Ha a kutya sem nézné, akkor nem adnák... Ők a reklászünetek idejét adják el... Elég jó pénzért...
2010. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaaaa, ezek szerint az adózási szabályok alakulását nem tudod megjósolni? :S Arra szerintem gyúrjál rá, mert azzal tényleg milliomos leszel.


Egyébként én vagyok a "könyves". Minden 2. ember kiad valami marhaságot. A tiéd valódi szellemi táplálék lehetne. :D:D

2010. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!