Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Becsapott a jósnő, visszakérhe...

Becsapott a jósnő, visszakérhetem tőle a pénzt? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Egy jósnő nekem azt jósolta nem régiben,hogy megbízhatok egy lányban,mert rendes lesz velem stb.,de most kiderült,hogy ezekből egy szó sem igaz!Nagyon sok pénzt kért,visszakérhetem tőle,amiért átvert?!
2010. nov. 25. 16:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért én megnéznék egy ilyen pert. Mindenesetre, ha nem adott neked valamilyen írást, esetleg nem készült hangfelvétel, akkor nehéz lesz a bizonyítás. Lehet, hogy már akkor is nyilatkozott arról, hogy nem garantálja, hogy beválik amit mond. Meg, hogy rajtad is múlik. Esetleg olyan dodonai nyelven fogalmazott, hogy utólag azt magyaráz bele a jóslatba, amit akar.

Olyanról is halottam, hogy a jós csak magának vezetett feljegyzéseket, ahova pontosan az ellenkezőjét írta annak, amit mondott. Így ha valaki reklamált, akkor csak elővette a "jóslatát", hogy az ügyfél emlékszik rosszul.


Amúgy ha csak azoknak adja vissza a pénzt, akiknek nem jön be a jóslat, már akkor is szép summa, még fifti-fifti találati arány sem kell hozzá.

2010. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt a pénzt már nem látod. És ha te fordultál hozzá tanácsért szerintem nem is illik visszakérni a pénzt.

Ez olyan mintha én bemennék a Palace Cinemasba és közölném hogy akkor adják vissza a pénzem, mert nem tetszett a Resident Evil 4.


Egyébként EzoTv röhej. "Nyitom a pénzkaput" ha-ha És nyert már valaha jós a lottón?


Anyum viszont jár jóshoz... megjósolta neki a válást, nekem anno nem jósolt mert azt mondta gyereknek még sokminden változhat az életében, annyit mondott hogy a családoért fogom feladni a karrierem - nah én azt aztán SOHA! jah és hogy egy hosszú sötét hajú és szemű fiú nagy fájdalmat okoz nekem - hát ez totálisan bejött...:'( úgyhogy én nem tudom mit higgyek.


Meg egy másik jós megmondta mostohanyumnak hogy lesz még egy fia és lett.

2010. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nincsen rajta az ügyfél aláírása, nem fogadják el hitelesnek. Ha elismeri a jósnő a bíróságon, hogy jósolt az ügyfélnek, akkor attól függetlenül, hogy nem készült bizonylat elfogadja a bíróság. Kérdés, hogy van-e szakmai képzettsége a jósnőnek pl talán természetgyógyász okj vagy nem tudommi kell ehhez. Be van-e jegyezve, mint saját vállalkozó, meg van-e a vállalkozóija-e, fizeti-e az Apeh felé a jóslási adóját stb. Ezeket meg kellene kérdezni a könyvelőjétöl. Mert, ha esetleg illegális volt, akkor neked sem lett volna szabad igénybe venni, ezek megvannak az ezotv-be is a jósnőknek ? Nem tudom !
2010. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"És nyert már valaha jós a lottón? "


Egyáltalán miért kell a jóshoz bejelentkezni?

2010. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!