Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valaki foglalkozik jóslással?

Valaki foglalkozik jóslással?

Figyelt kérdés
Munka terület érdekelne.
aug. 24. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
57%
5-ös, akkor neked nagyon nem kéne jóslással foglalkozni, valamit nagyon rosszul csinálsz. Bele ne haljál már azért.
aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Én nem foglalkozom Vele, viszont ismerek valakit, aki foglalkozik évek óta és van egy kialakult vendégköre.

Hidd el fárasztó pont az olyan balfaszok miatt, akik itt is szeretnek írogatni.

Másrészt fizikai, mentális és + energetikai meló, persze az csak akkor, ha valaki plusz képességekkel csinálja.

Rá kell hangolódni a vendégre energetikailag és ott kell lennie a fejedben az összes lap tudásának a fejedben, mint a rejtett, mind a szimbólikus, mind az összekapcsolódó, mind az utaló és, mind a titkos jelentésekkel.

Plusz közben próbálsz megoldást javasolni a vendégnek, ha kéri, tehát igyekszel megoldani is a problémáját.

És ezt Te nyomod akár 2 órán keresztül, hogy hallgatod valakinek a szexuális életét, hogy több párja van, hogy házassal kavar, hogy belenyúlt voodoo-ba, segítsen megoldani, stb.

És ezeket mind hallgatják az igazi jósok és mentálisan ott kell lenni keményen, ha ilyen van hogy kártyajóslás mellett még mást is vállalsz tisztítást, rontás vagy átok levételt, akkor még arra is ott kell lenni energetikailag, és mentálisan hogy az működjön is, amit csinálsz, fejben kell tartani, hogy van-e még elég füstölőd hozzá, a napba belefér-e az a pár vendég, ha hirtelen kiderül, hogy átkot is kell le venni.

Hogy miért csinálják ezt a mazoistának tűnő melót?

Mert ugyan ki fogja megoldani az emberek problémáját, amit Ők nem tudnak?

Akit ismerek, Ő hozzá hivatalos pszichológus küld is vendéget, mert észreveszi, hogy olyan gondok vannak az illetővel, amit sem terápiával, sem ilyen eszközökkel nem lehet megoldani, mert nem mentális a probléma például, hanem ilyen jellegű.

És megint miért csinálják a jósok és spirituális emberek?

Pont ezért, mert a pszichológus is van, hogy nem tudja megoldani és sem a pszichiáter ezeket a dolgokat.

Senki más nem segít ezeknek az embereknek.

Miért van ennyi habi?

Pont ezért mint gondoljátok itt a válaszolók közt belelátás nélkül, hogy aaa könnyű meló.

Nem, nem az hidd el.

aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Barátnőm foglalkozik vele, amikor nekem jósolt annak a 80% igaz volt.
aug. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
12-es hiába sajnáltatod magad, egy napot nem bírnál ki, ha valami produktívat kéne végezned jóslás helyett. Kezdjük ott, hogy ha vannak igazi jósok, akkor igazi jóslatok miért nincsenek? Azért mert kamuk vagytok, hülye mesékkel megvezetitek az embereket. Nem oldjátok meg ti senki problémáját, csak még többet csináltok nekik. Erre már kezdenek rájönni sokan, ezért kellett neked is idejönni siránkozni, meg előadni, hogy mindjárt belehalsz annyira keményen dolgozol. Ne nevettesd ki magad.
aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
58%

Kezdjük ott tegnap 22:41, hogy mint írtam nem Én jósolok, hanem van tudok valakit, aki hosszú évek óta jósol és profi.

2. Én gyárban dolgoztam 5 nap 8 óra, szombat 12 óra ameddig bírta a szervezetem és nem lett egy törésem plusz szívritmuszavarom.

Pont, hogy Én dolgoztam Magam majdnem halálig az órai 8-as darabszámhelyett 21-el bőrözésen légzsákon gépkezeléssel és javítással, mert kellett a pénz a műszakvezetőmnek, hiába nem volt meg a létszám a munkára, úgy kellett hozni hogy meglegyen, hogy 250K helyett 400K+-t kapjon

Van még kérdés?

aug. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 NTBS ***** válasza:

Én nem.

De érdekel a dolog alapszinten.

aug. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%

12es, pontosan..aki nem így csinálja, az nem érti miért olyan fárasztó. Információkat lecsatornázni stb kiveszi az ember erejét. De ezt a szkeptikusoknak lehet magyarázni :-D


Nekem is kialakult vendégköröm van, akik rendszeresen visszajárnak, a minőségre és nem a mennyiségre megyek.


Egy 1 órás jóslát elő és utómunkával kb 3 órás feladat, ha komolyan csinálja az ember.


És nem ez a fő foglalkozásom, sőt, ápolónő vagyok, 3 műszakban. 14es, remélem az elég produktív:-D

aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 08:52

Bele is bolondulnál, ha valahol nem szabnál gátat a vendégkörnek, ezt látom azon is, akit ismerek.

Azért is nem fogad már új vendégeket, mert 1. ugye elegen vannak, 2. El hiszem, hogy nincs kedve a random idióta embereket elviselni, aki úgy se fog ja egyengetni a Maga útját, szóval teljesen feleslegesen jósoltat, csak rabolja az időt és energiát.

Vannak olyan emberek, akiknek nem lehet jót tenni, de mégis elmennének jóshoz, csak kérdés minek, mert semmi értelme, ha úgyse érdekli kb az élete.

aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!