Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Próbáltátok már pókkal a...

Próbáltátok már pókkal a szerencsejátékokat?

Figyelt kérdés
Olvastam egy újságban, hogy ha a lottószámokat összevágod beledobod egy üvegbe és beraksz egy pókot akkor az a nyerő számokat fogja befonni a hálójába.Oké lehet nem igaz, de kiváncsiságból kipróbálom de az én pókom az összes számot középre vitte és azthálózta be 3 kivételével.Most akkor ez hogy lesz? Nem csak a nyerőket kéne behálóznia?(LÉGYSZI NE OFFOLJATOK)
2010. okt. 3. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor működik, ha az üvegget pontosan 1,18 mp-re zárod be ezalatt.
2010. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérlek, de ezen én nagyot nevettem. Legfeljebb hármasod lesz az ötös lottón.
2010. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Vegulis ez se nagyobb hulyeseg mint a lottozas onmagaban, ugyhogy pokoljal csak batoran :)
2010. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Milyen pókod van? lehet hogy nem mind1 , :D , amúgy rám se haragudj , de ezen csak mosolyogni lehet :)
2010. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tök kedves dolog, sarokban lakó pókkal működik? Mert akkor szórok neki számokat.
2010. okt. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

És ki fogja az üvegből kiszedegetni a behálózott számokat?Ahhoz előbb ki kellene tessékelni a pókot az üvegből,nem?

Én ezt butaságnak tartom,ráadásul hátborzongató.De azért sok szerencsét hozzá!

2010. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

darázspók.Én se nagyon hiszem, hogy hatásos, de hát olvastam és gondoltam miért ne?:)

Még az is volt az ujságba, hogy egy polipnak minden focidöntő előtt bedobták a csapatok nevét és midnig a nyerőt fogta meg vagy nemtudom mit csinált vele.

Amúgy én fogom kiszedni a hálóból a számokat, szerintem nem nagy cucc.Köszi a válaszokat.

2010. okt. 3. 13:17
 8/10 anonim ***** válasza:
utálom a pókokat
2010. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért arra figyelj h ne csípjen meg
2010. okt. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Figyelek
2010. okt. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!