Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tarotnál a főpap kártya...

Tarotnál a főpap kártya milyen jelentésekkel bír?

Figyelt kérdés

A kérdésem az volt, hogy milyen kapcsolat lehetne kettőnk között (párkapcsolat!), és erre ezt a három lapot húztam:

-mágus

-kiegyenlítődés

-főpap

(ilyen sorrendben).

Ez pontosan mit jelent? Mert szerintem ezek nem rossz lapok de még nem tudom teljesen összerakni a jelentéseket, mert most ismerekedem a TAROTTAL!

Előre is köszönöm a segítséget!


2010. szept. 11. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Főpap: Lásd meg a dolgok értelmét!

Amit tudsz, amit átélsz osszad meg! A tudás nemcsak tiéd. Add tovább tapasztalataidat!

A kérdéses ügyben keresd meg a rejtett értelmet! Igen tanulságos helyzetről van szó, mely kellő bölcsességet, tapasztalatot és körül tekintést igényel.

A megoldás kulcsa nálad van, de egyedül nem valószínű, hogy célhoz érsz.

Céljaid mindig legyenek nemesek.

Te magad mutass őszinteséget és megértést mások iránt. Egyformán állj mindenkihez és mindenhez. Senki sem fontosabb a másiknál.

Itt több lehetőség is van. Több úton is elidulhatsz.

2010. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha még csak most tanulsz: [link]

és ott baloldal: online tarot tangolyamok menüsor

Nekem ez vált be! ;)

2010. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged!
2010. szept. 12. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs mit!
2010. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én így nem tudom értelmezni külön-külön a lapokat, de egyértelműen más természetű a kapcsolatotok-mint párkapcsolat, legalább is szerintem.
2010. okt. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!