Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jelentésre vagyok kiváncsi,...

Jelentésre vagyok kiváncsi, egy kirakásban. Segitségeteket kérném ebben. Nagy arkánum,17-es lap?

Figyelt kérdés
A kapcsolat kirakásnál (két oszlop 3-3 kártya,középen 1 kártya) a férfi oldalon az érzelmeire mindig a 17-es kártyalap jön ki.Szeretném tudni bővebben hogy ez mit jelenthet?
2010. aug. 27. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit az ég világon, megnyugodhatsz.
2010. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te sem ismered a tarotot :) jól van...Valami rendes választ várnék,ha egyáltalán van ilyen,aki tud is erre válaszolni,köszi :)
2010. aug. 27. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:

a kiegyenlítődés:Kellemes, áldásos időszak

Minőségi javulás indul be az életedben. Fellélegezhetsz, kellemes nyugodt időszak következik. Az égiek támogatják gondolataidat, lépteidet. Áldás van az ügyeden. Nehézségek nélkül éred el céljaidat.

Hétköznapi örömök várnak rád. Lásd meg a hétköznapok szépségét, harmóniáját.

A jelenlévő kérdésben hallgass lelki vezetődre. Most itt az alkalmas időszak a lelkivezetőddel való kapcsolatfelvételre.

2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) és másik emberre mit jelent nekem?vagyis a kapcsolatunkban?mert hát az ő felén jött ez a lap...
2010. aug. 27. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:

ha már van kapcsolatottok akkor kiegyenlítődnek a konfliktusok,még jobb lessz a vonzalom köztetek

ha még nem: nem tudom pontosan :( de azt tudom hogy jót jelent

2010. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiii :))))) hála...
2010. aug. 27. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A 17 es azt jelenti hogy Nani a manchesterből :D jó játékos..
2010. aug. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti, hogy mérsékelten, vagy ésszel szeret. Ezek közül azt jelenti ami Neked először eszedbe jut a kártyalapról amikor megnézed.
2010. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!