Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményed erről? Talán...

Mi a véleményed erről? Talán igaz? Szerinted?

Figyelt kérdés

[link]


Csak értelmes válaszokat


2010. aug. 26. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jövő egy elég relatív dolog.

Pl ha most háború lenne, szerintem inkább spirituális jellegű lenne, ami most is tapasztalható, az emberek bunkó egymással, öldökölhetnek, megölhetnek embereket lelkifurdalás nélkül... Szerintem nem fegyverekkel lennének háborúk.

2010. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Azt kell mondanom, hogy sajnos kénytelen vagyok hinni ezeknek a jóslatoknak, hiszen sorra beigazolódtak. :(
2010. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyenekben, úgyhogy attól tartok, (mivel vszleg nem lesz semmi) elutazok Kínába...
2010. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy ennek egyrészt semmi köze Nostradamushoz, másrészt baromság az egész.
2010. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
azt hogy Notredamus (és tudomásom szerint senki más) így ebben a formában soha semmit nem jósolt. (évszám+mellette a konkrét esemény)
2010. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
2384 Az ember megismeri a halhatatlanságot, még durva eszközökkel sem lehet elpusztítani. A betegség vagy a tűz sem fog rajta. :D :D :D
2010. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Na igen már írtam egy hasonló kérdésre hogy bemagyaráznak mindent az embereknek mert ebből van a pénz. Mi meg azt sem tudjuk hogy mit higgyünk csak forgatjuk a fejünket.
2010. aug. 26. 13:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó "jóslata" nem is teljesült, marsra lépés se, meg az összes többire is jellemző a homályosság... Hogy vagy ráhúzod valamire, vagy nem.


Borzalmas bőrrák járvány sújtja a világot.

A rák nem járvány, nem lehet elkapni... Szóval nekem ettől a mondattól nyilvánvalóvá vált hogy semmit se tudott, csak tippelgetett.

2010. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
és ott van hogy az embert nem lehet elpusztítani utána meg jön a kivédhetetlen háború meg a meteor :D :D :D
2010. aug. 26. 13:42
 10/23 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem igaz... :(
2010. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!