Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire lehet hinni egy...

Mennyire lehet hinni egy cigány nő jóslatának?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 10:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pár évvel ezelőtt a barátomnak elkapta a kezét az utcán egy cigány asszony és mondott egy két dolgot a múltjáról, ami csak rá jellemző. Majd azt mondta, hogy boldog és gazdag lesz. 3 gyereke lesz, iker fiai és egy kislánya. Mindezt a tenyeréből. Ennek kb. 4-5 éve. A boldogság bejött, bár az élet nehézségeivel minden nap találkozunk. Gyereket is szeretnénk 1-2 éven belül. Már csak a gazdagság hiányzik, úgy gyereket is könnyebb lenne vállalni. Egyik este kígyókkal álmodtam, rengeteggel. Az álmos könyv szerint, ez gyors meggazdagodást jelent. Szerintetek?
2010. aug. 13. 10:29
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem lehet hinni.

Nekem is egyszer jósolt egy cigány asszony, azt mondta, híres leszek.

Tabáni István

2010. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem is jósolt egyszer, hogy az élvezeteket fogom halmozni és száguldozok az örömtől, de rosszra fordul a sorsom majd a sok öröm után, de csak akkor értettem meg igazán, amikor baleseteztem a kocsimmal.

Stohl András

2010. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Szerintem vagy bejön, vagy nem.

Mint minden jóslat.

2010. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet hinni nekik..Az életed olyan lesz ahogy alakítod,és nem egy cigány jóslatától függ..

nekem is jósolt amikor 13 éves voltam..Emlékszem azt mondta,hogy úgy fogok élni mint egy hullócsillag.Gyorsan,élvezni az életet,mindenhová elmegyek ahová a szívem húz,hamar megismerem a szerelmet,de mindezt csak 23 éves koromig..Utána komoly baleset fog érni..Nos közel 40 éves vagyok,és soha nem volt semmi balesetem,nem jutottam el oda ahová szerettem volna,és életem párját is 28 évesen ismertem meg..

Az életedet nem a cigány jóslata szerint alakítod..

2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen be fog jönni. higgyetek neki és akkor bevonzátok az életetekbe a jót.
2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És megvan még a barátod órája?:D
2010. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mennyire akarsz hinni a csalóknak,aki abból élnek hogy a hiszékeny embereket becsapják.

Érdekes módon mások életét jól elnavigálnák,csak éppen a sajátjukra nem találnak megoldást.

Gondolj bele.Ha valóban különleges képességekkel lennének felruházva,akkor csodájukra járnának az emberek és úgy tisztelnénk őket mint az isteneket,pusztán azért mert látják a jövőt.Ugyanolyan emberek mint te,vagy én,vagy bárki.Ez tulajdonképpen egy szakma.Minden szakmának megvannak a jól bevált fogásai.Ezt persze gyakorolniuk kell,hiszen senkiből nem lesz egyből elsőrendű csaló.És gyakorolják is mikor egyedül vannak,hogy minél hihetőbb alakítást tudjanak nyújtani mikor eljön az ,,előadás" ideje.


A cigányasszony csak fontoskodni akart,bizonyára a szánalmas kis életében jót tett az egójának,hogy két hiszékeny fiatal egy pillanatra ráfigyel,és a szavai hatást váltanak ki belőletek.Azért ne ess kétségbe ha nem ikreid lesznek.

A kígyó lehet fallosz szimbólum,vagy valamely félelmednek a tudatalatti megnyilvánulása.

2010. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nekem is egyszer jósolt...

amit mondott az minden igaz volt rám csak egy nem..

az hogy igazi társasági meg bulizós ember vagyok.. pedig nem szeretek egyedül lenni péntek este filmet nézni meg ilyenek: D

2010. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Egyszer engem is elkapott egy cigányasszony és jósolt a tenyeremből. Minden igaz volt amit mondott, a szerelmi életemről,egészségemről. Megvoltam rémülve, hogy honnan tudja ezeke. :)

Némelyik cigányasszony ért hozzá, de nem szabad midegyiknek bedőlni.

2010. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!