Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » A tenyeredből megtudod jósolni...

A tenyeredből megtudod jósolni, hogy hány gyereked lesz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:50
1 2
 1/12 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
Nem tudom megjósolni . És szerintem más sem.
2010. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Én nem, de állítólag meglehet...csak én nem hiszek az ilyenekbe. Ha jósnő csinálja vagy valaki akinek ez a munkája akkor hihetőbb...

Állítólag az egyik osztálytársam tudja és azt mondta h lehet h nekem 2 gyerekem lesz (egy fiú és egy lány).

2010. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
2.nak igaza van
2010. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem két fiút jósoltak, de nem hiszek benne...
2010. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

a tenyeren azok a vonalak azért vannak hogyha összesorítjuk a kezünket akkor ne törjön meg a bör!

eggyes zsiványok ezt kihasználják arra hogy az a jövöt mutatja!

2010. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Minden idétlen jós kezébe nyomnák egy k.baszott vastag genetika könyvet!!
2010. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
83%

A kártya és a tenyérből olvasás csak körítés...

vannak látók akik magukat nem jósnőnek tartják, hanem mélyen beléd látnak.

Én egy ilyen hölgynél jártam évekkel ezelőtt, és nagyon sokminden bejött azokból a dolgokból amiket akkor mondott.

Pedig nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, nem hittem benne, nem asszerint alakítottam az életemet. Így utólag rakom össze a bűvöst!

"jósolt" válást, vetélést, gyereket, minden bejött.

Meg kell találni a megfelelő embert.

2010. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Végül is, ha úgy vesszük, nem nehéz egy válást jósolni. Gyereket és vetélést sem, főleg, hogy általában az egyik bejön, és akkor már úgy érzi az illető, hogy jééé, a fele igaz. Nem is az, hogy nem hiszek benne, hanem csak annyi, hogy ha be is jön, akkor sem amiatt, hogy "megjósolták". Nekem ennyit jelentenek ezek a dolgok sok mással egyetemben. Vannak nekem is nagyon jó megérzéseim akár időjárás, akár emberek, kapcsolatok terén, mégsem gondoltam még soha arra, hogy ebből éljek. A legtöbb ilyen ember csak átver. Fogsz egy statisztikákkal teli könyvet, pár dolgot megtudsz az illetőről, és már kész is az átverés (ma már akár iwiwen/fészbúkon/májvipen is keresgélnek, és ez nem vicc). Aki úgymond "ért hozzá", az is így csinálja, csak az tényleg a megérzéseit mondja el az alapján, ahogy megismert. Persze van, aki már a leírtak alapján szinte milliméterre pontosan megméri, megméri a rádiuszát a vonalnak, és egy könyvből kiollózott és bemagolt szöveget elmond. Én valahogy így érzem ezt a dolgot... Egy idegennel őszintébb vagy minden ismerősödnél; ebbe gondoljatok bele, és csak utána rázzátok a fejeteket :)


Szóval a kérdésre a válaszom: nem, és más is csak találgathat.


Amúgy mit jelent az, hogy "azt jósolta, hogy lehet, hogy nekem két gyerekem lesz"?

2010. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
igen meglehet jósolni. ahogy azt is meg lehet jósolni, hogy a halálodat egy rézfaszú bagoly negyedik emeleti erkélyről történő leeesése okozza e. Ez utóbbit már most meg is jósolom neked: NEM
2010. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell lepontozni?? Azért mert az egyik ismerősöm állítólag tud? szánalmasak vagytok-.-
2010. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!