Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Félnétek hogy mit mond egy...

Félnétek hogy mit mond egy jós a jövőre nézve?

Figyelt kérdés

Születésnapomra kaptam ajándékba, ill. kettő közül ezt választottam, édesanyámtól. Egy nagyon híres, elismert jós Mo-n és ami fontosabb h anyu is volt már nála és nagyon durván beteljesültek a dolgok amiket mondott. Rettentő káosz az életem, válás közepette vagyok, van egy kisfiam és valahogy minden olyan bizonytalan. Most egyszerűen elkezdtem félni, bár a hölgy nem mond annyira végzetes dolgokat.....teszem azt örökre egyedül maradsz, de mégis félek. Ti félnétek?, én úgy vagyok vele ha már mond valamit, ami segít, akkor már megérte, de ha rossz hírt mond?

A szkeptikusok véleményét most nem kérem, köszönöm, azért ide írtam, h azok válaszoljanak akik hisznek az efféle dolgokban. Előre is köszi!


2010. aug. 1. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok,hogy a jövőnket mi alakítjuk.
2010. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
persze h mi alakítjuk, de lát dolgokat, amikre nagy esélyed van h bekövetkezzenek.....teszem azt olyan dologra gondoltam, h túl vagyok egy rossz kapcsolaton és azt mondaná, h a következő is nagy csalódás lenne, elkeserítene........
2010. aug. 1. 18:09
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Nem félnék... És Te se félj... Az életedet végtére is Te irányítod... Az, hogy bejöjjön amit mondott ugyanannyi esélye van, mint hogy egy nagy rózsaszínű elefánt hangronnabjon a fejed fölött 25 méterrel... 50%, mert vagy IGEN, vagy NEM...
2010. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam jósolni.

Nagyon örülök a kérdésednek mert sajnos nagyon kevés emberben merül ez fel. Gyakran mondják félvállról hogy dobjak kártyát nekik. Benne van a szemükben hogy játéknak veszik. Erre én mindig megkérdezem hogy Biztos? Általában ilyenkor gondolkoznak el először a dolgon. A kártya nem játék. Ha valakinek kártyavetés előtt nem jut eszébe ez a kérdés annak fogalma sincs mire vállalkozik. Bár tény hogy vannak olyan jövendőmondók akik csak jót mondanak (nem tudom hogy csinálják, de sejtem :)) és akkor nincs is értelme.

De ha már kaptál egy ilyen ajándékot akkor mindenképpen menj el. Akkor is ha nem akarod tudni a jövőt. Mi jósok mindig örülünk az olyan kérdéseknek amik nem a pénzről meg a szerelemről szólnak (ez kb. 95 %). Szóval ha van valami vágyad akkor ne azt kérdezd hogy teljesül-e, hanem hogy mit kell tenned hogy teljesüljön. Vagy hogy mit tegyél (milyen legyél vele) hogy kisfiad lelkileg ne sérüljön a válás során. Milyen hozzáállással tudod legkönyebben megszüntetni a bizonytalan helyzetedet? stb... Szóval ne jövőre vonatkozó kérdéseket tégy fel hanem segítő jellegűeket. Hidd el ez így sokkal többet ér hiszen a jós megláthat olyan dolgokat is amit te nem. (Pl. egy vizsgára készülsz és nagyon-nagyon izgulsz, mert nem volt időd tanulni. Megkérdezed a jóst hogy sikerül-e. Ő azt mondja hogy nem, mert azt látja (amit te is) hogy ott állsz a vizsgabizottság előtt és nem tudsz semmit. De megkérdezhetted volna például azt is hogy mit kell tenned hogy sikerüljön a vizsga. Akkor kaphatsz olyan válaszokat is amikre egyátalán nem gondolsz. Például azt hogy légy csinos, mert mondjuk pont egy olyan vizsgabiztos lesz aki a csinos csajokat átengedi, vagy hogy nézd át a végét az anyagnak vagy bármi más info ami segíthet céljaid elérésében)

2010. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

fú, utolsó 1000 köszönet, nem is számítottam rá, h ilyen hasznos válasz jön, de ez a jó ebben az oldalban!!!

a többieknek is igaza van, én irányítom a jövőmet, ez nem zárja ki h a jós megmond valamit amit valójából én irányítok majd, de persze az élet azért nem ennyire kocka....

anyu is azt mondta, h ő elmondja h mire van lehetőséged, pl neki azt mondta h idén el fogják tudni adni a házat, ezért újult erővel álltak neki minden háznézőnek és bizakodtak (6 év után)......és most költözködnek

természetesen kíváncsi vagyok bármire, amit lát, érez velem kapcsolatban.....a szerelem érdekel, a pénz nem..;)

2010. aug. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!