Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Valakinek nincs josnöje? Aki...

Valakinek nincs josnöje? Aki tényleg az igazat mondta, szükségem lenne rá nagyon˘!

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Csanyteleken van egy. Nem tudom, mennyire jó, de annyit mondhatok, hogy nagymamámnak megjósolta a fia halálát...
2010. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én tudok rúnákból, cigánykártyákból, illetve magyarkártyából jósolni!!! Csak név, születési dátum, "mit akarsz tudni"-re van szükség. Ellenben, ha szerelmi gond van, akkor a pár adatai is kellenek.
2010. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Ne haragudj, de egyik jósnő se mond igazat, az egész jóslás kamu, de ezért ne értékelj le engem
2010. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Első nem volt nehéz megjósolni mert egyszer úgy is mindenki meghal. Én meg azt jósolom meg h 60 éven belül meghalsz.
2010. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Na ja, de a fia 44 éves volt, és elment a jósnőhöz mamám, és érdekes... De utána fél évvel meg is halt. Keresztapám volt.


első voltam...

2010. júl. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
A jósnő azt mondja, amit hallani szeretnél.
2010. júl. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
A jóslás többnyire elég általános ahhoz, hogy a végén még akár igaz is lehet. Ha ettől teszel függővé bármit is, akkor elég naiv vagy...
2010. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem hiszem,hogy az első válaszoló mamája azt szerette volna hallani,hogy meghal a fia,kedves utolsó előtti!!!!!

Egyébként én sem nagyon hiszek benne,amit a jós mond,és meg tudod tenni,azt valamilyen szinten úgy is fogod alakítani!

2010. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Egy biztos.

Ilyen nem létezik, hogy "tutira igazat mondd".

Vagy bejön neki vagy nem + nekik is van egy kis józan eszük.

Ha valóban "jós"lenne szerinted nem vinné el minden héten az ötöst a lottón és nem kéne jóskodnia!?:D

2010. aug. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tudok neked ajánlani egy jóst! 100%ban hiteles és PROFI! Írj nekem a csilluska200@freemail.hu ra!
2010. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!