Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Járt valaki Etka jósnőnél...

Járt valaki Etka jósnőnél Nyíregyházán? Segített valakinek? Milyen a szerelmi kötése?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Csaló, mint az összes!


Ne legyél már sík hülye. hogy ilyeneknek fizetsz!

2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Amikor megkérdezte a nevemet én elbizonytalanodtam a képességeit illetően...
2020. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszek a szerelmi kötésben. De ilyenkor bennem mindig két dolog fogalmazódik meg. Tételezzük fel, hogy működik.

1. Engem személy szerint piszkosul zavarna, ha a párom nem azért lenne velem, mert szeret, hanem azért, mert magamhoz kötöttem.

1. Tegyük fel, A és B férfi, C és D nő.

A magához köti C-t. De C B-be szerelmes, ezért magához köti, B viszont D-ért rajong, aki meg A-ba szerelmes.

Mindegyik kér rá kötést. Melyik fog működni?

De ne menjünk ilyen messzire. Csak mondjuk két nő is kötést kér ugyanarra a férfira... Olyankor mi van?

2020. ápr. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SZücsöm ***** válasza:
62%
Ez a jósnő valami kódnév a dominára? A szerelmi kötés pedig a bondage-et akarja jelenteni?
2020. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

4. jó lenne, de sajnos nem.


tehát vissza a témára.


CSALÓ!

rendőrségi nyomozás folyik ellene, persze ezt bármikor letagadja.

2020. máj. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj ! Aki azt allitja magarol hogy "kepes" szerelmi kotesekre es szerelmi szetsedesekre, azt akasztani kell !!! Fizikai keptelenseg ! Ha tul sok penzed van, gyere el hozzam, 10000-ert egessz nap elbeszelgetek veled, meg egy menut is rendelek neked. Sokkal jobban jarsz mint a "josnovel" !

Amugy mar vagy 30-an feljelentettek, zsarolas-ert es atveres-ert. Persze ezzel nem dicsekszik, de van neki kemeny ugyvedekre es lehetseges hogy megussza, ettol fuggetlenu akasztani kell !!!

2020. máj. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én pár napja hívtam telefonon,nekem azt mondta hogy màr nem dolgozik.

És ràmnyomta a telefont.

2020. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!