Bromkrezol kérdése:
A tanyánkat feng-shui szerint igyekeztünk berendezni. Kérdésem, hová tegyük majd disznóöléskor a disznót, hogy harmónikus legyen?
Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 13:42
11/13 anonim ![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](//static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
válasza:
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
Harmonikus vagy harmónikus??? Nem mindegy :)
Ahhoz, hogy harmónikus legyen, hajtogasd össze cikkcakkban, és úgy tedd el nagy súlyok alá, hogy formára préselődjön. Kis idő után már tudod húzogatni, de ha nem ölöd meg teljesen, csak kicsit akkor még talán hangot is kiad.
Viccet félretéve, szerintem te a másikra gondoltál, azt pedig nem tudom, nem vagyok agy a feng-shuiban :) Mi a fagyasztóba szoktuk tenni a húsát, a kolbászokat meg a padlásra füstölni. :)
12/13 joe90210 válasza:
Ezeket a válaszokat megkönnyeztem...D
13/13 empi89 válasza:
északra helyezd, mert az a harmonikusság égtája
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!