Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Volt már, hogy macskaalom...

Volt már, hogy macskaalom vásárlás után valami gondod lett?

Figyelt kérdés

Megpróbálom sikeresebbé tenni az életemet, hátha jobbak lesznek a jegyeim is. Nekem ugyan nincsen macsim, de tervbe volt véve... idáig. Most olvastam, hogy a macskaalom negatív hatással van. Az is elszívja a pénzt a házból :(


"Macska alom

A macska almot ugyan nem húzza ki az energiát a lakásból, de ugyanolyan negatív hatással jár mint a toalettek."


[link]



Nálatok, volt olyan hogy egyböl macsi vétel után, mikor már volt alma valami rossz történt ? Elszívta a pénzt vagy a csí rosszúl keringett és megérezted, mert türelmetlenebb és ingerlékenyebb lettél ? Bármilyen észrevétel fontos lenne :-)


2011. máj. 12. 16:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gond lehet, hogy mellérakja a cuccot a macska, nem bele.
2011. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

"Az is elszívja a pénzt a házból "

Naná, hogy elszívja, mert drága, a macska meg belesz*rik és ki kell dobni.

Ezt az ökörséget!

Azért érdekes a link. Mítoszok és legendák. Azaz, mesék.


Ez nagyon fájt!


"Önművelés és tudás

Alkohol és drog

Ezek a dolgok eltompítják az agyat Ne itt tárolja az alkoholt,"

Nem ám azt kellene írni, hogy ne alkoholizálj, mert elpusztulnak az agysejtjeid! Ááááá!! :DDD

2011. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a macskaalom Sátán műve, a pokolból importálják, rontást és bajt hoz mindenkire aki megveszi.


Te jó ég, most gondolok bele hogy szegény Luna meg Kormi cicáim milyen veszélyben voltak idáig...gyorsan kidobom az összes macskaalmot, ötven miatyánk és húsz üdvözlégy.


Pfff...ki az aki ekkora sületlenségeket kitalál???

2011. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy belegondolok, miután hazahoztuk a cicámat, és almot is vettünk neki, kitört a gazdasági világválság!
2011. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami igaz az igaz, elég sokba kerül a háziállat tartása

/etetni, almozni, takarítani, fertőtleníteni utána, viszont

meghálálj./ A macska különösen tiszta állat. Nem is kellett szoktatnunk rögtön az almába piszkított. Viszont előfordulnak "balesetek".De ez sem az ő hibája. Sűrűn kell cserélni az almát. Mi kertes házban lakunk és az udvaron kiszoktunk szárítani az almát, így újrahasznosítóvá válik. :-)Jah ! Történetesen fekete cicánk van és képzeld! amióta nálunk van nem okozott balszerencsét! Úgy hogy ne dőlj be mindenféle hiedelmeknek!

2011. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Másodiknak, hogyan ? Az önművelés és a tudás tompítják az agyat és drogot ne tartsanak a lakásban ? Bocsi de még nem jutottam a cikk végére
2011. máj. 12. 19:34
 7/15 anonim ***** válasza:

19:34

Nem, dehogy :)

Csak az "Önművelés és tudás" rész alatt van ez az alkoholos rész.

2011. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem kb. fél éve van cicám és egyáltalán nem fogyott több pénz a háztartásból, mint amúgy, persze az igaz, hogy egy macska plusz költséget jelent, de az egyáltalán nem megterhelő. Gondolom erre vezetik ezt vissza ebben, hogy ha háziállatod van, akkor több pénz megy el rájuk, mert oltatni kell, kaja neki mindig, macskaalom stb. Szerintem ehhez nem kell feng-shui, hogy megállapítsuk :D Viszont drasztikus pénzveszteség az hülyeség. Ingerlékenyebb meg végképp nem lettem, sőt, sokkal nyugodtabb vagyok, mióta a cicám velem van (és ezáltal az alom is... :D)
2011. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy gond lett, mivel nálunk a legjobb helye az alomnak a bejárati ajtó közelében van és a figyelmetlen vendégek belelépnek.Így a macskaalom könnyen elriasztja a látogatókat a háztól.


Ha a Feng-shui szerint helyezném el az almot, akkor az ágyam alatt kellene lennie, de én nem szeretném, ha a macska alám piszkolna, ezért továbbra is marad az alom a bejáratnál.


Ha a macska az alomba piszkít ,akkor az alom irányából rossz szagú csí áramlik a lakás minden irányába, amit hamar megérzek ,ilyenkor ingerlékeny leszek és igyekszem a macskakakit gyorsan eltüntetni az az energiaáramlás útjából.


A macskaalom nem szív el jelentős összeget, de mivel a macska igen tiszta állat , ezért mindig akkor támad ingere a vécézéshez, mikor az almot épp kicseréltem.Így igen gyakran kell azt cserélni, mivel a használtat nem szereti és ha nem kap azonnal tisztát, akkor hajlamos bosszúból a cipőbe vagy egyéb nehezen tisztítható helyekre pisilni.

2011. máj. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel semmi ilyesmi, de ez lehet, hogy a macskák hatalmi tervének része, amit cukisággal palástolnak
2011. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!